Gdyby wszystkie reklamy na mieście zastąpić hasłami, takimi jak:
"Żyj dobrze", "Rozwijaj się", "Unikaj przemocy", "Pomagaj innym", "Szanuj innych", etc. to może bylibyśmy o wiele szczęśliwsi, niż mamy na to nadzieję kupując nowy samochód.
A już wkrótce - pomysł na bojkot olimpiady w Pekinie :)


Komentarze
Pokaż komentarze