Nie rzucajcie swych perel....
"Nie rzucajcie swych perel przed wieprze, by nie podeptały ich nogami swymi, a obróciwszy się, nie rozszarpały was” (Mt 7,6).
27 obserwujących
383 notki
319k odsłon
395 odsłon

W.Bukowski dysydent rosyjski oskarzony w UK o 20 tys zdjec pedo

Wykop Skomentuj4

 

  Co sie stalo ? O co tu chodzi? Wy, obroncy wolnosci na paradach? Cos wiecie? !Co robicie w tej sprawie ?!

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wladimir-bukowski-stanie-przed-brytyjskim-sadem,537187.html

"Kategorycznie zaprzeczam produkowaniu obscenicznych czy zakazanych fotografii, pseudofotografii czy wideo dzieci. W rzeczywistości w ogóle nie miałem kontaktów z żadnymi dziećmi w ciągu wielu lat. Te szokujące oskarżenia dotarły do mnie w czasie ciężkiej choroby (...). Tym niemniej, zamierzam z całą energią bronić się przed wszystkimi przedstawionymi mi oskarżeniami". Bukowski dodał, powołując się na stan swego zdrowia i konieczność konsultacji z prawnikami, że nie może udzielać wywiadów i komentować dalszego przebiegu sprawy. (http://www.tvn24.pl)

http://www.theguardian.com/uk-news/2015/nov/09/russian-dissident-trial-child-abuse-images-vladimir-bukovsky-denies-charges-cambridge

Rosyjski dysydent stanal  przed sądem ,zaprzeczając posiadaniu i zrobieniu tysiecy nieprzyzwoitych zdjęć dzieci.

Władimir Bukowski, 72, który opuscil poprzednie rozprawy z powodu złego stanu zdrowia, pojawil sie w sadzie  w Cambridge  w poniedziałek.

Siedzący na wózku     inwalidzkim i przysluchujacy sie postępowaniu                                   przez aparat słuchowy

, Bukowski odpowiadal, aby potwierdzić swoje nazwisko i nie przyznal  się do winy  do pięciu zarzutów tworzenia nieprzyzwoitych zdjęć dzieci, pięć posiadania nieprzyzwoitych zdjęć dzieci i jedna z posiadania zakazanego wizerunku dziecka.

Przestępstwa są rzekomo się w dniu lub przed 28 października ubiegłego roku, a chodzi o ponad                20.000 zdjec              i obrazy wideo.

Sędzia Gareth Hawkesworth   Bukowskiego  zwolnil za kaucją      i odroczył sprawę do 16 maja.

Bukowski, autor i aktywista, który stał się znany na całym świecie jako krytyk reżimu sowieckiego, wrócił do Wielkiej Brytanii z Niemiec w tym roku zmierzyć się z opłatami. Otrzymal za  granicą prywatna opieke medyczna.

Jego adwokat, Laura Collier, powiedziała sądowi, że był on poważnie chory i przeszedł operację serca w maju.Powiedziała: "On był hospitalizowany przez cztery miesiące i miał trzy z czterech zaworów sercawymienione. Jego zdolność do koncentracji i skupienie jest bardzo ograniczona. Jedyny raz opuścił swój dom , zeby przyjść do sądu. "

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wladimir-bukowski-ostrzega-polska-moze-upasc/44x1n

“/…./Pisarz równocześnie podziela zdanie Wiktora Suworowa, który w rozmowie z tygodnikiem do "Rzeczy" stwierdził, że Rosja wkrótce zniknie z mapy świata. - Każdego roku kraj traci milion ludzi. I nie chodzi tu o poziom migracji, ale liczbę zgonów. O wiele więcej ludzi umiera, niż się rodzi - przyznaje Bukowski.”

http://wpolityce.pl/polityka/269726-wladimir-bukowski-przyszly-rzad-pis-powinien-przyjac-twarda-postawe-wobec-rosji-albo-jest-sie-wasalem-kremla-albo-jego-wrogiem-nasz-wywiad

“/…./Czy jest pani w stanie wskazać choćby jedno państwo, z którym Rosja prowadzi szczery dialog oparty o partnerstwo? Nie ma takich. Partnerem i to wiernopoddańczym Rosja jest tylko dla państw, które są silniejsze od niej, jak choćby Chiny. Jakikolwiek dialog Warszawy z Moskwą będzie pociągał za sobą próbę zwasalizowania Polski. Dlatego PiS powinien przyjąć twardą postawę wobec Kremla. Miłości do siebie – jak słusznie zauważył Dmitrij Pieskow – Rosjanie nie wymuszą. No bo jak? Proszę mi wierzyć, Rosjanom trzeba się przeciwstawiać. Gdy wyczuwają słabość, wtedy stają się naprawdę groźni./…/

http://wpolityce.pl/polityka/172333-wladimir-bukowski-ukraincy-ktorzy-na-sile-pchaja-sie-do-tej-unii-nie-rozumieja-ze-to-moze-spowodowac-ich-tragedie-narodowa

Władimir Bukowski: – Te wszystkie gry wokół Ukrainy to całkowity idiotyzm. Ten świat zwariował. Europa i kierownictwo Unii Europejskiej nie rozumieją, że Ukraina zupełnie nie pasuje do Unii. Ukraińcy, którzy na siłę pchają się do tej Unii, nie rozumieją, że to może spowodować ich tragedię narodową. Umowa z Unią zrujnuje ich rolnictwo. Unia nałoży na nich takie restrykcje, że nawet zabroni im produkować ulubione sadło, a Ukraińcy przecież nie mogą bez niego żyć…

Nie rozumieją, że stowarzyszenie może spowodować masowe bezrobocie na Ukrainie. Komu w Europie są potrzebne te gigantyczne przestarzałe zakłady pracy? One nie są w stanie konkurować z nowoczesnym przemysłem europejskim. To może doprowadzić do nowej antypomarańczowej rewolucji i do całkowitego już podporządkowania Ukrainy Rosji.

Dla wzmocnienia swej niepodległości Ukraina potrzebuje wstąpienia do NATO, a nie do Unii.”

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale