2 obserwujących
33 notki
34k odsłony
244 odsłony

Tusk o zdrajcy Kaczyńskim

Wykop Skomentuj7

Jak ogólnie wiadomo, przewodniczący RE Donald Tusk miał wczoraj okolicznościowy wykład na UW, dotyczący dziedzictwa Konstytucji 3 maja. Niestety media ocenzurowały część jego wystąpienia, zniekształcając jego wydźwięk.

Tusk został zaproszony do wyjścia na scenę przez Leszka Jażdżewskiego, szefa fundacji Liberté. Zamiast podziękować, zrobił groźną minę i krzyknął do Jażdżewskiego: "Spieprzaj dziadu!". Pan Leszek zmył się ze sceny jak niepyszny.

W środku wykładu Tusk co i rusz zaskakiwał słuchaczy odważnymi atakami na swoich krajowych oponentów, zarzucając im, że "wysługują się obcym interesom", "odziedziczyli gen zdrady narodowej", "donoszą na Polskę", "są wszyscy kanaliami", a kiedy chwytają się biało-czerwonej flagi, to "przybierają barwy ochronne, udając prawdziwych Polaków".

Nie obyło się bez kilku specjalnych odniesień do Jarosława Kaczyńskiego, którego Tusk nazwał "Polakiem najgorszego sortu" i zapowiedział, że prezes PiS znajdzie się w więzieniu za to, że - za pomocą zdrady dyplomatycznej z Putinem - doprowadził do setek ofiar na polskich drogach.

Na zakończenie zapewnił, że nikt mu nie wmówi, że białe jest białe, uniósł dłoń w rzymskim pozdrowieniu i wzniósł kilka okrzyków "Śmerć wrogom Ojczyzny!", zachęcając salę do tego samego.

Bardzo lubię takie imprezki, bo kocham Polskę i jestem patriotą.

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale