dzialka
Blog działka ogród http://dzialka.bazafirmy.pl/
3 obserwujących
6 notek
1518 odsłon
  296   0

Niemcy i Rosja wolą Trzaskowskiego

Wybory prezydenckie
Wybory prezydenckie

Niemcy i Rosja wolą na prezydenta Trzaskowskiego.
Nasi bogaci sąsiedzi Rosja i Niemcy również mają własny interes w tym, kogo woleliby widzieć na fotelu prezydenta Polski. 


Prowadzą wspólną inwestycję Nordstrom 2, która stała się kością niezgody między nimi a Stanami Zjednoczonymi. Tramp mówi, że Niemcy płacą miliardy Rosji, przed którą mają ją chronić USA. "To widoczny konflikt interesów" i nakładają sankcje na firmy biorące udział w tej inwestycji. Niemcy teraz chcą się przeciwstawić USA na forum Unii Europejskiej. Problem w tym, że dopóki Duda jest prezydentem, nie poprze Niemców w tej kwestii.
Dla interesów Niemiec i Rosji lepszym rozwiązaniem byłoby wybór Trzaskowskiego, który już dawno obiecywał poparcie Niemiec.
Deklarował także, że zablokuje przekop Mierzei Wiślanej i budowę nowego super lotniska pod Łodzią.
"Po co nam lotnisko, jak mamy lotnisko w Berlinie" – tylko że budowane w Polsce lotnisko będzie konkurencją dla Berlina i uszczupli jego dochody.
Przekop Mierzei Wiślanej to przecież szansa dla Elbląga i okolic, tysiące miejsc pracy, już teraz pracuje tam około 50 firm, a także bardzo ważne- uniezależnienie od widzimisię Rosji- przepuścić polski statek, czy nie. To Rosja decyduje, kto wpływa na nasze wody.

Elbląg będzie czwartym polskim portem pełnomorskim po Gdańsku, Gdyni i Szczecinie. Będą tu wpływać statki z całego świata.

Andrzej Duda i PIS kończą współpracę z Gazpromem i Rosją- to kolejny policzek dla Putina.

Polska podniesie ceny za przesył rosyjskiego gazu przez swoje terytorium, nie będzie to już symboliczna kwota, ale duży dopływ gotówki do kasy państwa. To jest kolejny policzek. Istnieje szansa, że jak wygra Trzaskowski to razem z Grodzkim będą to wetować.


Trzaskowski jest również wiceprzewodniczącym u Tuska w Partii Ludowej i za to bierze pieniądze. Żeby tam coś robić, to on nie ma zbytnio czasu, ze względu na nawał obowiązków. Jest również wiceprzewodniczącym Platformy Obywatelskiej i prezydentem Warszawy.


Trzaskowski również deklarował, tak jak całe PO, że nie poprze reparacji wojennych dla Polski.


Z powyższych faktów wynika, że Rosja i Niemcy na pewno są zainteresowane, żeby prezydentem został właśnie Trzaskowski. Na ich miejscu zrobiłbym wszystko, aby właśnie się tak stało.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale