kungalu kungalu
42
BLOG

Robotyzacja sprzętów militarnych, to jedyny ratunek dla sprawczości polskiej armii

kungalu kungalu Polityka Obserwuj notkę 1


Posłuchajcie poniższej  rozmowy:W mojej ocenie sytuacji, nie mamy szans na odbudowę ilościową naszego wojska, z wielu względów, ale głównym jest demografia - mamy za mało Polaków (bo Hindusi, czy Ukraińcy nie zasilą naszego wojska).

I co tu można zrobić? Politycy, będą nam kłamali (bo mogą - system pozwala), ale realnie nie zmienią złej sytuacji demograficznej wystarczająco i w czasie, by zasilić armię. Czy to znaczy, że mamy się poddać? -NIE ! Musimy zrobotyzować armię: większość naszych sprzętów militarnych powinna działać jak drony. -To nie jest fantazjowanie - to jest konieczność dla Polski. Kto będzie to sabotował ten działa przeciw Polsce, bo to nasz jedyny realny ratunek.


Dla przykładu, wybierzmy ograniczoną domenę testową - granica północno-wschodnia. Już dziś zamiast posyłać żołnierzy do interwencji przy płocie i szarpaniny z nachodźcami, należałoby w pierwszej kolejności posyłać do kontaktu przy płocie - kołowe drony interwencyjne. Taki dron podjeżdżałby w miejsce forsowania płota i z miejsca pacyfikowałby atakujących. Dobór środków pacyfikacji, byłby rozmaity: woda z armatki, gazy bojowe, infradźwięki...etc - praktyka by pokazała, co tam naprawdę działa. Dlatego mówię o testowaniu metod i środków, które rozwijałyby w wojsku użycie robotów/maszyn autonomicznych etc. - do późniejszego szerszego wykorzystania w armii. Zatem politycy, zamiast uprawiać tanią propagandę, przy pomocy kłamstw - wykonajcie realne działania we właściwym kierunku.


kungalu
O mnie kungalu

Fabryka Prostych Rozwiązań                                                                   ₿max                                                https://bez-s24.blogspot.com/                  

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka