Fabryka Prostych Rozwiązań
Teksty i odniesienia tutaj wynikają z moich fascynacji lub dezaprobaty. To nie są firmowe porady inwestycyjne, tylko prywatne opinie. Jeśli tu czegoś nie rozumiesz -pytaj, a jeśli mimo to nie rozumiesz -nie rób tego. Ale dostałeś szansę zrobienia tego.
28 obserwujących
1998 notek
455k odsłon
176 odsłon

Czego i dlaczego - nie robi PiS?

Wykop Skomentuj17


Partia  PiS ma totalną władzę w Polsce, położyła łapę na wszystkich państwowych instytucjach, drze z Polaków niemiłosiernie wysokie podatki - wywłaszczając praktycznie obywateli i powodując ich ucieczkę za granice. A jednocześnie, jak się okazuje, zbudowała system państwa przerośniętego i niewydolnego, gdzie egoistyczne grupy patrzą tylko swego krótkiego interesu, nikt nie myśli o sprawach wspólnych w państwie.

Taka partia PiS zasadniczo nie potrafi administrować państwem, a by zapewnić jego bezpieczeństwo, prawo i organizację wspólnych spraw. PiS jawi się jako pasożyt zjadający doszczętnie swego żywiciela. PiS nie robi tego, co powinien robić, na co zwracają uwagę w poniższym filmiku:
Dlaczego PiS nie robi tego co trzeba? - Bo ten gang nie ma pojęcia o państwowości, nie zna tradycji polskich, zaczepiony jest tylko za granicą. Bo PiS zużywa większość swej energii na utrzymanie się przy władzy i nie ma już sił na administrowanie państwem.Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale