Blog
Im bardziej chore Państwo tym więcej w nim praw
Filip Stankiewicz
Filip Stankiewicz Absolwent UG. Pracuję w Orange
0 obserwujących 281 notek 496304 odsłony
Filip Stankiewicz, 16 maja 2010 r.

Komorowski, Wajda, Bartoszewski - gwóźdź do trumny PO?


Prezentacja komitetu popierającego kandydata PO na prezydenta wygląda jak mecz przegrany 5:0, w dodatku po samych samobójach. Czy to może być przełomowe wydarzenie, które pogrąży PO?

Serię wpadek rozpoczął Bronisław Komorowski, który powiedział po otrzymaniu szalika, że gdyby Tusk był z Poznania lub Krakowa to by mu go nie dał - uznał wszystkich ludzi z tych miast za skąpców. Jest taki stereotyp, ale w ustach kandydata na prezydenta jest to obraźliwe moim zdaniem.

Komentarz po prezentacji komitetu Komorowskiego: reaktywowali Unię Wolności. Kilka myśli zwolenników Bronisława Komorowskiego: mamy wojnę domową (Czy tej wojny domowej nie rozpętali Kutz, Bartoszewski, Wałęsa, Nowak i właśnie Wajda???), Kaczyński sprowadzi Polskę do poziomu Bułgarii i Rumunii a może nawet Rwandy i Burundi (Bartoszewski pewnie tego nie wie, ale kiedy premierem był Jarosław Kaczyński deficyt budżetowy wyniósł 16 mld zł, a w roku 2010 oficjalnie ma wynieść 52 mld, a faktycznie 97 mld. Nawet jeśli będzie nieco mniejszy to zaniechanie reform przez rząd Tuska bardzo przybliżyło nas do bankructwa jakie może czekać Grecję), mamy przyjaciół w TVN i "tej drugiej telewizji" ale trzeba też zyskać wpływy w TVP, Kaczyński to psychopata.

Skandaliczne są sugestie, że tak poważne medium jak TVN mogłoby się jednoznacznie opowiadać po jakiejś stronie politycznego sporu. Bez wątpienia dziennikarze TVN potępili takie słowa Wajdy. Zajrzyjmy na stronę tvn24.pl... Och, jednak nie potępili. Może dlatego, że cytując wypowiedź reżysera zapomnieli dać ten kawałek o przyjaciołach... http://www.pardon.pl/artykul/11567/to_wojna_domowa_ostra_jazda_u_komorowskiego

Filip Stankiewicz


P.S. Kilka tekstów uzupełnia ten temat, dlatego przytoczę linki (do tych, które właściwie w całości są wyśmienite) i fragmenty z linkami:

http://migal.salon24.pl/183061,komitet-honorowy-czyli-taka-piekna-katastrofa

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/unia-demokratyczna-reaktywacja,1479415,2789

Wypowiedź aktora Andrzeja Chyry o tym, że nie interesuje się za bardzo polityką, ale popiera Władysława Komorowskiego:
http://www.youtube.com/watch?v=aGXiTYp41ZM&feature=player_embedded
http://www.pardon.pl/artykul/11570/znany_aktor_popiera_bronka_ale_nie_wie_ze_bronek_to_bronek

Pierwsza kula wystrzelona przez Bartoszewskiego w kierunku wroga postępu, jakim jest Jarosław Kaczyński, trafiła jednak w płot, gdyż staruszek od dewiacji (strasząc Rwandą jak i Burundi), powinien wiedzieć, że te dwa „mocarstwa” już wyprzedziły Polskę pod względem przyjaznego dla biznesu systemu podatkowego. Polska jest na 142 miejscu w świecie, gdy Rwanda na 56 miejscu a Burundii na 114. Podsumowując jego wypowiedź można napisać, że wprawdzie „Zgoda buduje, ale to strach cementuje” - mimo wojennych okrzyków staruszka, któremu w głowie pozostały już tylko dewiacje seksualne i hodowca zwierząt futerkowych, którego znajomi królika jednak popierać nie będą.
http://niepoprawni.pl/blog/705/komitet-bronka-oglosil-wojne-domowa
 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Konkretny. Uczciwy. Konsekwentny. Zależy mi na Polsce.

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • W harmonogramy rządu PO-PSL zbytnio bym nie wierzył. Mieli nie podwyższać podatków, wieku...
  • Oczywiście nie wszystko da się przewidzieć, ale Caracale są nieopancerzone, mają małą...
  • Jeśli Rosja nas zaatakuje to będzie zmasowany pancernych zagonów z potężnym wsparciem...

Tematy w dziale