31 obserwujących
1771 notek
1196k odsłon
388 odsłon

Liczbowe Fatum Beaty Szydło to 27

Wykop Skomentuj40

image

Potwierdzają to doniesienia medialne: 

*Czy słynny wynik 27:1 w głosowaniu na szefa Rady Europejskiej może być zwycięski? Według wicepremier Beaty Szydło - jak najbardziej. Była premier przekonywała w telewizji wPolsce.pl, że było to jej zwycięstwo i "ogromna satysfakcja".

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24595590,szydlo-wspomina-slynne-glosowanie-27-1-nazwala-je-swoim-zwyciestwem.html

*27:21. Szydło przegrała głosowanie na przewodniczącą komisji zatrudnienia i spraw socjalnych PE. - Przeciwko premier Szydło głosowali europosłowie, którzy nazywali polskich patriotów faszystami - skomentowała głosowanie europosłanka Beata Mazurek. - To jest odwet za to, co się stało na Radzie Europejskiej - ocenił natomiast prof. Ryszard Legutko, szef delegacji PiS w Parlamencie Europejskim.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-07-10/szydlo-przegrala-glosowanie-na-przewodniczaca-komisji-zatrudnienia-i-spraw-socjalnych-pe/  

Jak widać politycy PiS tak bardzo pogubili się we własnej strategii politycznej z hasłem „Polska sercem Europy”, że nie dostrzegają śmieszności tego hasła. Przecież serce kojarzy się z centralnym organem organizmu, a Polska w organizmie Unii Europejskiej spadła na bardzo poślednie miejsce porównywalne w anatomii człowieka do wyrostka robaczkowego /ślepa kiszka/.

Taka postawa źle wróży naszej pozycji na mapie unijnej Europy, której kroku nie dotrzymuje Polska pozostająca coraz bardziej w tyle europejskiego peletonu w wyraźnymi oznakami wypadnięcia z niego i zejścia do pozycji marudera, który na mecie jest zawsze ostatni.

Aż strach pomyśleć co nas czeka jeżeli PiS tego nie pojmie, a wyraźne ostrzeżenia losu ową pechową 27 - demką zlekceważy.

W polityce europejskiej trzeba się nauczyć pływać, i przestać narzekać, „że woda rzadka”!

Wykop Skomentuj40
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka