12 obserwujących
172 notki
147k odsłon
  241   1

Kilkanaście dywizji "afgańskich" uchodźców zbliża się do naszych granic?

A co jeżeli do naszych wschodnich granic przybędą kolejni "uchodźcy", tym razem spod władzy Władymira Putina. Ubrani na zielono, zaopatrzeni w sklepach survivalowych w broń krótką i długą. Nawet jeśli między sobą będą rozmawiać po rosyjsku, to taki aspekt nie może o niczym przesądzać: to będą Afgańczycy. Z tzw. jednostek afgańskich, czyli tych oddziałów, które jeszcze Związek Radziecki w swoim czasie wysłał do Afganistanu.

Ale wśród nich na pewno będą kobiety, przynajmniej takie niebinarne, jak nasza rodzima Margot. A co? Ktoś odważy się kwestionować, że kobieta nie może mieć wąsów! I oczywiście dzieci, dzieci pułków. Tych ostatnich nigdy nie brakuje ...

Ciekawe, ilu posłów będzie gardłować, aby ich jak najszybciej wpuścić, a potem się zobaczy. A Władysław Frasyniuk podrzuci gratis swoje ciężarówki, aby ich rozwieźć jak najszybciej po całej Polsce. A potem się ustali kto zacz i po co przybył. O ile jeszcze będzie miał kto ustalać, bowiem w międzyczasie może okazać się, iż mieszkańcy kolejnych województw w "referendach" będą się opowiadali za przyłączeniem do Federacji.

Ot, takie sobie political fiction.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale