Homo mensura
"GOD is a mathematician of a very high order. He used advanced mathematics in constructing the universe." -- Paul M. Dirac (1902 - 1984)
30 obserwujących
402 notki
543k odsłony
  8122   5

Pierwsze efekty bojkotu koncernu Orlenu i medialnego ataku na jego szefa ?

Stacja paliw Orlen w Rymaniu
Stacja paliw Orlen w Rymaniu

                       Czyżby apel posła KO Adama Szłapki ( Nowoczesna ) o bojkot stacji koncernu paliwowego Orlen w medium społecznościowym, a zapewne i tekst o szefie koncernu mógł przynieść  nieoczekiwane i zapewne niezamierzone skutki ?

                  Dziś w nocy miały miejsce dramatyczne sceny na stacji paliw Orlen w Rymaniu ( spokojna gmina w zachodniopomorskim ), 37  latka intencjonalnie wjechała w drzwi stacji, a następnie wycofała pojazd ( BMW ) z impetem wjechała w stację po raz drugi demolując wnętrze stacji.

                Policja była już na miejscu wcześniej , sprawdza się skąd miała sygnał by udać się na stację.Policjanci musieli podczas interwencji użyć broni. Zatrzymana kobieta nie była pijana, obecnie ustala się czy nie była pod wpływem środków odurzających oraz wyjaśnia się motywy jej zachowania.

     Moje przypuszczenia są w wymiarze li czysto hipotetycznym,  jestem jednak ogromnie ciekaw co zostanie ustalone odnośnie impulsu działania tej , nie boję się tego określić, rodzimej terrorystki, bez względu na motywy jej postępowania...

Lubię to! Skomentuj202 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo