Fromage Fromage
1418
BLOG

Kto finansuje Korwina? / Sensacja Wiplera.

Fromage Fromage Polityka Obserwuj notkę 4

 Janusz Korwin-Mikke nie może wytrzymać bez afery wokół siebie. Schemat jest zawsze ten sam - chlapnie coś głupiego, media podchwycą, ten wyprostuje wypowiedź, twierdząc iż media nim manipulują. A na koniec swojej notki narzekającej, poda numer konta. Ciekawy jestem kto na niego wpłaca. Szaleńcy chyba.

Wczoraj - dwa dni temu, Korwin przebierał nogami widząc woltę Wiplera z PiS do Republikan. Wołał wtedy do gazety.pl - już jesteśmy w koalicji, już będziemy rządzić na jesieni a najdalej na wiosnę! Wipler oczywiście jasno go skarcił, twierdząc, iż takiego czegoś nie będzie. Korwin postanowił go przykładnie ukarać. 

 

Już widzę że Wipler jak Korwin - zaczął sensacją wieczór. Twierdzi iż PiS i Ruch Palikota mają wspólnego doradcę gospodarczego.

Jak ujawnił Wipler na Twitterze, odszedł z PiS, bo autorem programu gospodarczego partii Jarosława Kaczyńskiego jest ta sama osoba, która tworzy gospodarczy program dla ugrupowania Janusza Palikota.

 

„Nie pasowało mi to, że politykę gospodarczą PiS kształtuje człowiek robiący to samo dla Palikota!” – napisał Wipler.

Poseł ujawnił, kim jest tajemnicza osoba odpowiadająca za gospodarcze programy obu najbardziej zwalczających się w Sejmie partii. To prof. Witold Modzelewski, który wcześniej był także jednym z doradców Andrzeja Leppera.

Fromage
O mnie Fromage

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka