Ciekawostka:
Jan Kosek - znany szerzej z przecieków afery hazardowej, ten bardziej kumaty - informuje R. Sobiesiaka o tym jak postępują prace z ustawami itd. (skąd ma tę wiedzę?)
i Paweł Graś - też znany - co ich łączy?
Oprócz Krakowa, w którym ponoć wszyscy się znają -
Zabierzów, ul. Krakowska - małopolskie, pod Krakowem - trasa do Katowic.
Słynna willa i firma (firmy) związane z J. Koskiem tam właśnie są zlokalizowane.
Wyszukałem:
Paweł Graś:
"Agemark" Sp. Z O.O.
Krakowska 149 , 32-080 Zabierzów,
"Pro-Holding" Sp. z o.o.Branża: Informatyka
Zabierzów, ul. Krakowska 149
tel. 012 2853001
Z wikipedii o Grasiu: "Od 26 czerwca 2007 był przewodniczącym Komisji ds. Służb Specjalnych. 22 i 24 sierpnia 2007 brał udział w wysłuchaniu informacji byłegoMSWiA Janusza Kaczmarka ws. okoliczności śmierci Barbary Blidy oraz akcji Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Ministerstwie Rolnictwa(tzw. afera gruntowa). Po wysłuchaniu ministra Komisja wniosła o powołanie komisji śledczych do rozpatrzenia obu tych spraw."
- Ma chłopak siłę przebicia - powołać 2 komisje śledcze - a Michnik tylko jedną. A i chyba perswazji:
"To byłby prawdziwy sejmowy POPiS! Niewiele brakowało, a między dwoma czołowymi posłami PO i PiS doszłoby do rękoczynów! - Przestań machać ręką, bo ci przyłożę - zagroził Tadeuszowi Cymańskiemu (53 l.) z PiS, rozwścieczony Paweł Graś (44 l.) z PO."
http://www.se.pl/archiwum/przestan-bo-ci-przyoze_80711.html
Inne firmy w Zabierzowie:
"A-Games" Sp. z o.o. automaty do gier
Zabierzów, ul. Krakowska 310
tel. 012 6261941
Jan Kosek- "Filmotechnika" Sp. z o.o. Branża: Gry - sportowe, losowe, kasyna
Zabierzów, ul. Krakowska 368
tel. 012 2851806
"HSBC Bank Polska" S.A. Branża: Banki
Zabierzów, ul. Krakowska 280
tel. 012 3993601
HSBC Bank Polska S.A.
Kraków Business Park 200
ul. Krakowska 280
32-080 Zabierzów
Email: premier.pl@hsbc.com - fajny mail, co nie?
W tym że Zabierzowie:
"Paweł Sularz, szef krakowskiej Platformy Obywatelskiej, pracował w firmie, przez którą wyprowadzono za granicę miliony złotych" - http://www.rp.pl/artykul/303583.html
linki:
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=2937795
http://www.zumi.pl/390766,Filmotechnika_Sp._z_o.o.,Zabierzow,firma.html
http://www.rp.pl/artykul/371375,373072.html
http://polskatimes.pl/gazetakrakowska/krakow/142842,przeswietlamy-pawla-grasia-cz-2,id,t.html#material_3
ps
jeszcze z odpowiedzialnego portalu:
Jak wracam w sobotę z działki to zawsze widzę wypadki~signum 1 sie, 18:25
Zabierzów to ta wioska koło Krakowa, gdzie minister Graś jest cieciem u Niemca, a starosta Krzyworzeka kręci lody? http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&#forum:MSwxNSwxMSw1OTIwNjI2NSwxNTgyMDAwMTIsNzAyMzU0MCwwLGZvcnVtMDAxLmpz
www.tu154.eu/index.php/archives/2546


Komentarze
Pokaż komentarze (10)