0 obserwujących
733 notki
378k odsłon
  321   0

Nie róbmy polityki, budujmy Orliki

Dlaczego tak wielu Belgów wspiera ISIS? – pytają na Onecie Reporterzy CNN.

I stawiają słuszną diagnozę.

“– Belgijskie władze odrzuciły od siebie wychowane tu dzieci, młodych ludzi”.

Brak zajęcia powoduje też nadmiar czasu. I zamiast się rozerwać konstruktywnie robią gupje zamachy.

Orlików nie mają! To gdzie mają się wybiegać i rozerwać w wolnej chwili. I stąd pomysł – idea nienowa (Nasz orlik pofrunie do Brukseli), ale genialna i sprawdzona w tym kraju, gdzie przedtem kierownikowałem.  A jak się zajmą budową to i praca będzie, a i potem boiska do grania w gałe, i nie będą politykować tylko podziwiać i słuchać jak dzieci..

image image

Gadali my już wstępnie z Murzynem zza oceanu, obiecał w$parcie i uśmiechał się zębiasto, czy li apetyt ma. I kły też. Oba ma. Nie takie jak ja, ale nie pokazywałem, bo to brzmi po amerykańsku podobnie jak się nazywam jakoś.

Nie róbmy polityki, budujmy Orliki (źródło Twitter)

Pierwszy Orlik USA-

dowimy niedaleko, a nawet blisko parlamentu Europejskiego (PE), jakieś 200 m od Komisji Europejskiej (KE) na placu od zaprzyjaźnionego meczetu (ME) użyczonym. image image

Lokalizacja świetna, przy ulicy Renesansu / Avenue de la Renaissance 30, a ponadto Meczet z meczami też się komponuje.

Ale to dopiero początek. Planujemy wybudować też oczywiście Orliki w innych miejscach w tej Belgii oraz we Francji i w Niemczech na początek. Będzie ich ponad 500 – stąd nazwa programu 500+, ze znaczkiem “+” charakterystycznym, w odróżnieniu od pisowskiego 500plus. Co by się nie [po]myliło. I by żyło się się lepiej, wszystkim!

Oczywiście pomyśleliśmy też o dziewczynach, na razie trenują dwie, ale za to blondynka i czarnulka, żeby trafić w gusta chłopaków, a będzie więcej.

image 

Zgłosiły się dwie chętne ze Szwecji. image

Przy okazji podziękowania dla Radia Erewań za podpowiedź w tej materii.

Tej @eucopresident @donaldtusk a w tej Brukseli to są chociaż Orliki? Masz chociaż gdzie pobiegać za piłką, czy złota klatka? Było nie wyj.

— Radio EREWAŃ (@Piotres) 22 marca 2016

//platform.twitter.com/widgets.js

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale