Głos pokolenia 90 Głos pokolenia 90
9567
BLOG

Gdzie szukać partnerek za granicą? Geomaxxing dla polskich mężczyzn.

Głos pokolenia 90 Głos pokolenia 90 Społeczeństwo Obserwuj notkę 27
W Polsce na dzień dzisiejszy brakuje ponad milion kobiet. Sporo młodych mężczyzn nie ma większych szans na polskim rynku matrymonialnym. Sytuacja pogarsza się z roku na rok za sprawą demografii czy samej hipergamii. Ratunkiem dla wielu samotnych mężczyzn są dziś partnerki z zagranicy. Gdzie w takim razie ich szukać?

Polska jest dziś krajem w którym brakuje ponad milion kobiet wśród osób wolnego stanu cywilnego. Jest to efektem wysokiej skali związków mieszanych Polek i obcokrajowców. Polacy stracili w ten sposób w ostatnich latach kilkaset tysięcy kobiet. Na deficyt miliona kobiet składają się po pierwsze, naturalna różnica w liczbie urodzeń mężczyzn i kobiet (około 5% czyli 200-250 tys.). Po drugie, nadreprezentacja związków Polek z obcokrajowcami w Polsce (ok. 350 tys.). A po trzecie, nadreprezentacja związków Polek z obcokrajowcami za granicą (ok. 500-600 tys.). Socjologowie szacują, że Polacy tracą przez ostatnie lata każdego roku po około 40 tys. kobiet wiążących się z obcokrajowcami [1]. Dodatkowo w ostatnim czasie do Polski przyjeżdża coraz więcej imigrantów, spośród których zdecydowaną większość stanowią mężczyźni. Ukraińców na polskim rynku pracy zastępują w tej chwili Turcy, Hindusi, Uzbekowie, Kenijczycy czy Pakistańczycy [2]. Wielu z nich będzie aktywnie szukać kobiet na polskim rynku matrymonialnym i na pewno część znajdzie sobie Polki. Nie trudno nie spodziewać się pogorszenia sytuacji polskich mężczyzn na rynku matrymonialnym. Raczej nie prędko do Polski przyjadą w większej liczbie jakiekolwiek młode kobiety. Ostatnią deską ratunku w czasach rosnącej hipergamii i pogarszającej się demografii jest już tylko szukanie partnerek poza Polską.


image
image

image

Geomaxxing czyli zwiększanie swoich szans na znalezienie drugiej połówki dzięki wyjazdowi za granicę jest coraz popularniejszy wśród mężczyzn na całym świecie. Młodzi biali mężczyźni z Europy czy USA są uznawani za atrakcyjnych przez kobiety w Azji czy Ameryce Południowej. Także Polacy będący przedstawicielami kultury europejskiej i białej rasy mają duże szanse u młodych Azjatek czy Latynosek. Przez internet można spróbować dziś nawiązać relacje z kobietami na całym świecie. Wiele osób przyznaje, że gdy przelogowują się z Polski na Brazylię czy Filipiny nagle skacze im wielokrotnie liczba polubień czy wiadomości ze strony kobiet. W jakich krajach więc w tych trudnych czasach samotni polscy mężczyźni mogą szukać partnerek? Przede wszystkim najlepiej by to były państwa otwarte kulturowo na zagranicznych mężczyzn, z młodym społeczeństwem i skomunikowane połączeniami lotniczymi. Wiele państw w Azji, Ameryce Południowej czy Afryce spełnia te warunki. Poniżej lista propozycji dla samotnych polskich mężczyzn, którzy chcieliby spróbować szans na znalezienie jakiejkolwiek partnerki w dzisiejszym świecie.

Filipiny

Filipiny to wyspiarski kraj położony na dalekim wschodzie Azji. Jest to w ostatnich latach jeden z najpopularniejszych kierunków dla białych mężczyzn. Lokalizacja szczególnie interesująca dla Polaków, gdyż Filipiny tak jak Polska są katolickie. Jest to więc ciekawa propozycja dla konserwatywnych katolików. Filipinki chętnie wyjeżdżają układać sobie życie w Europie czy Ameryce z białymi mężczyznami. Nie brakuje Polaków w związkach z młodymi Filipinkami. To często także dobra opcja dla starych kawalerów w okolicach 40-50 roku życia, którzy chcieliby jeszcze założyć rodzinę. Bez problemu można wejść w związek z młodą kobietą młodszą o 15-20 lat. Chociaż Filipiny to także kierunek seksturystyki to na prowincji czeka wiele młodych i konserwatywnych katoliczek, które często marzą aby wyrwać się z tego biednego kraju. Polacy mogą więc tutaj ugrać naprawdę wiele bo filipińskie kobiety są jak to mówią i do tańca i do różańca.


image

Indonezja

Chociaż Indonezja jest krajem muzułmańskim, to po pierwsze nie ma tutaj radykalizmu, a po drugie około 10% społeczeństwa to chrześcijanie. Z racji dużej liczby ludności tego kraju stanowią więc na ten moment około 30 milionów populacji. Jest to kraj wyspiarski, a niektóre wyspy są niemal w 100% chrześcijańskie. W dużych miastach jak Jakarta czy Surabaya życie toczy się w zachodnim stylu. Jest także słynna wyspa Bali znana z seksturystyki. Kluby, puby i dyskoteki pełne są młodych kobiet. Biali mężczyźni są uważani za przystojnych a kobiety starają się utrzymać jak najjaśniejszą cerę stosując różne kremy i preparaty na skórę. Indonezyjki są także aktywne w sieci i same często piszą do białych mężczyzn pierwsze na międzynarodowych portalach randkowych. To dobry kraj na znalezienie żony bo społeczeństwo jest w miarę konserwatywne ale zarazem tolerancyjne.


image

Wietnam

Cała Azja południowo-wschodnia to dobre miejsce na znalezienie partnerek dla białych mężczyzn. Jednym z lepszych kierunków jest Wietnam. Tutaj kobiety od lat wiążą się na potęge z białymi Amerykanami. Nie ma żadnych barier kulturowych i biali mężczyźni mają pełny dostęp do tamtejszego rynku matrymonialnego tak jak cudzoziemcy w Europie. W opinii wielu mężczyzn jedne z najatrakcyjniejszych kobiet w Azji. Polacy także mogą próbować swoich szans z Wietnamkami.


image

Tajlandia

Tajlandia to światowa stolica męskiej seksturystyki. Mężczyźni z całego świata szukają tutaj wrażeń. Popyt jest na tyle duży, że sami Tajowie zaczęli zmieniać płeć aby żyć ze sponsoringu czy prostytucji. To tutaj w obecnych czasach wielu młodych Amerykanów czy Niemców ma swój pierwszy raz z kobietą. Trzeba uważać na "ladyboyów" gdyż czasami ciężko rozpoznać ich ze względu na drobną posturę. Jeżeli chodzi o znalezienie partnerki na stałe to najlepiej poza seksturystycznymi miastami jak Pattaya czy Bangkok. Wielu mężczyzn z Europy zachodniej sprowadzą stąd do siebie partnerki. W każdym razie materiału na żonę lepiej szukać na prowincji a przygodnego seksu w dużych miastach. Dla każdego coś dobrego.


image

Kazachstan

Drugi największy kraj po rozpadzie dawnego ZSRR. Pomimo że większość tutaj to muzułmanie islam nie ma aż tak wielkiego wpływu na kobiety. Hipergamia czy feminizm są tutaj na podobnym poziomie co w Rosji czy Chinach. Kobiety są tutaj bardzo chętne na związki z Europejczykami. Polak tutaj miałby więc całkiem dobrą pozycję na rynku matrymonialnym. Kazachstan jest nieco bliższy kulturowo i odległościowo niż Tajlandia czy Wietnam. Można więc spróbować swoich sił także i tutaj.

 image

Turcja

Turcja to na pewno nie jest kraj seksturystyczny. Turcy nie pozwolą sobie raczej wejść zachodnim mężczyznom na ich kobiety. Jednak mężczyźni, którzy mają szczere intencje mają sporą szansę znaleźć sobie żonę w Turcji. Choć to muzułmański kraj, to zarazem laicki i tolerancyjny na małżeństwa mieszane. Oczywiście nie całe społeczeństwo ale całkiem duża część. Można więc próbować swoich sił w zachodniej Turcji w takich miastach jak Stambuł, Izmir, Bursa czy Antalya. W Turcji ostatnio zbytnio się nie przelewa więc wielu Turków byłoby zadowolonych, gdyby ich córka miała szansę na dostatnie życie u boku Europejczyka.  Turczynki to dobry materiał na żony jednak nie jest to łatwy rynek matrymonialny. Plus jest taki, że jeżeli coś od siebie damy to dostaniemy więcej w zamian niż od przeciętnej Polki. Najlepiej z Turczynkami znajomość nawiązać pierw przez internet. Turcja to także na ten moment najtańsza opcja pod względem kosztów podróży i głównie z tego względu warto go polecić.

image

Kenia

Kenia to coraz popularniejszy kierunek turystyczny. Nie brakuje biur podróży także w Polsce, które organizują tam wczasy. Młode Afrykanki polują tam na białych mężczyzn. Bez problemu można znaleźć tam więc kobietę chętną na związek czy przelotny romans. Ze względu na połączenia lotnicze to chyba najlepszy kraj w Afryce dla polskich mężczyzn szukających partnerki z Czarnego Lądu.

image

Uganda

Uganda jest krajem chrześcijańskim gdzie społeczeństwo jest bardzo młode. Ze względu na niską zamożność społeczeństwa każdy mężczyzna z Europy w tym Polski będzie tutaj miał ogromne powodzenie. Ugandyjki podobno dość często wiążą się z białymi mężczyznami. Zresztą turyści sami są często zaczepiani przez samych rodziców swoich córek aby przekazać informację, że mają pannę na wydanie. Jeżeli ktoś chciałby założyć rodzinę jak za starych czasów to jest to jeden z ostatnich takich krajów.

image

Tanzania

Tanzania to jeden z najbezpieczniejszych krajów w Afryce. Turyści mogą swobodnie tutaj bawić się na imprezach z miejscowymi kobietami. Większość społeczeństwa jest chrześcijańska. Stolica kraju Dar es Salaam to jedno z najnowocześniejszych miast w Afryce. Podobno młode kobiety same zagadują białych mężczyzn na ulicy.

image

Kolumbia

Kolumbia kraj kokainy i gorących kobiet. Młode Latynoski szaleją tu za białymi mężczyznami. Jednak biały człowiek na ulicy nie robi tu takiej furory gdyż rynek ten jest już dość przesycony mężczyznami z USA, Kanady, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. Polak ma jednak ogromne szansę poznać tutaj partnerkę. Wiele młodych i pięknych dziewczyn marzy o emigracji do Europy. Sporo także tutaj imigrantek z Wenezueli, których zbyt wiele nie trzyma w tym kraju.

image

Wenezuela

Wenezuela to obecnie jeden z najbiedniejszych krajów na świecie. Kobiety tutaj pójdą za każdym mężczyzną, które będzie przepustką do lepszego życia. Polacy mają więc tutaj ogromne szanse. Warto próbować przez internet nawiązać znajomość z Wenezuelkami a potem polecieć do tego kraju. Wenezuela to dość niebezpieczne państwo i podrywanie kobiet na ulicy czy w klubach może zwrócić uwagę miejscowych rabusiów, którzy mogą nas zwabić i nawet porwać. Nie jest to najlepsze miejsce do poznawania kobiet ale rynek matrymonialny z ogromnym potencjałem. Zawsze też można szukać Wenezuelek w sąsiedniej Kolumbii lub Brazylii gdyż jest ich tam teraz sporo po wielkiej fali emigracji.

image

Ekwador

Polacy są średnio o 10 cm wyżsi niż Ekwadorczycy. Już sam wzrost będzie więc dla miejscowych kobiet atrakcyjny. Biali mężczyźni są tutaj jak w całej Ameryce Południowej mile widziani przez kobiety. Ekwador jest dużo bezpieczniejszy od Kolumbii czy Wenezueli. Całkiem interesujący rynek matrymonialny dla samotnych Polaków. Jest to również kraj dość religijny i katolicki więc dla mężczyzn bardziej konserwatywnych także dobra opcja.

image

Brazylia

Brazylijki znane są na całym świecie ze swojej urody i temperamentu. Nie jest to najłatwiejszy rynek matrymonialny gdyż hipergamia rozpędza się także tutaj. Europejczycy są jednak atrakcyjni w oczach miejscowych kobiet. Nie jest to może kraj ostatniej szansy dla mało atrakcyjnych mężczyzn, jednak średnio atrakcyjny Polak nie powinien obawiać się brakiem zainteresowania. Dużo kobiet jednak nie jest tu dobrym materiałem na żony. To raczej kraj dla żądnych przygód niż rodziny. Mimo wszystko w ponad 200 milionowej populacji nie brakuje też i "szarych myszek".

image


Polki już dawno wiążą się z obcokrajowcami na potęgę. Samotnym Polakom pozostała samotność lub to samo. Hipergamia w Europie a szczególnie w Polsce przebiła już pewien poziom, po którym odsetek samotnych mężczyzn będzie już tylko rósł. Dla wielu Polaków to dziś konieczność aby szukać partnerek za granicą. Ilu mężczyzn straciło swoją młodość za bezproduktywne uganianie się za Polkami? Ile zajmuje dziś czasu samo umówienie się na randkę dla przeciętnego mężczyzny na portalu randkowym? Dwa tygodnie? Miesiąc a może nawet rok? Rynek matrymonialny w Polsce jaki jest i każdy to dziś widzi. Jeżeli Ci nie idzie to szukaj alternatywy za granicą. Tam kobietom nie będzie przeszkadzać, że masz zakola, masz poniżej 180-185 cm wzrostu,  brak tytułu magistra, odległość lub miejsce zamieszkania poza dużym miastem, niezainteresowanie jakimś gównianym serialem na Netflixie, samochód starszy niż 10 letni itd. Pora szukać alternatywy póki jest się jeszcze młodym. Wszystkim samotnym polskim mężczyznom powodzenia!Źródła:

[1] https://pomorska.pl/rynkiem-matrymonialnym-rzadza-kobiety-tylko-polowa-polskich-mezczyzn-ma-szanse-na-posiadanie-dzieci/ar/c1-17201185
[2] https://psz.praca.gov.pl/web/urzad-pracy/-/8180075-zezwolenia-na-prace-cudzoziemcow
 

Pokolenie lat 90' przez Polskę stracone. Połowa na emigracji, połowa w kraju ale bez szans na własne mieszkanie czy dom. Stłumieni przez liczniejsze starsze pokolenia nie mamy za wiele do powiedzenia w społeczeństwie. Będziemy jednymi z ostatnich którzy w znakomitej większości urodzili się jako rodowici Polacy. Nie liczcie jednak że będzie jak wcześniej. W większości nie założymy rodzin i nie będziemy mieli dzieci. Warunki życia w tym kraju nam na to nie pozwalają. Zastąpią nas po prostu w przyszłości inne narody, a my i nasze problemy będziemy tylko wspomnieniem.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo