18 obserwujących
211 notek
124k odsłony
  197   0

8 534 > 27 000 - nowa narodowa matematyka?

Notka informacyjna, liczby mówią same za siebie. Uważam, że komentarze nie są konieczne...   

Narodowa Kwarantanna, to przecież nic innego jak  lockdown! Ale jak pięknie brzmi! Patriotycznie.

Rząd, Kancelaria Premiera w listopadzie opublikowała plan działań, kolorowy obrazek "Progi etapów bezpieczeństwa". Zgodnie z tym kwarantanna zwana narodową miała być ogłoszona, gdy .... zobacz sam!

Rząd zastosował elastyczną "narodową matematykę" i zaprzeczył swoim własnym wyliczeniom.

Pozamykał stoki, szkoły, urzędy....zakazał działalności gospodarczej wielu firmom. Bez opamiętania. Nie zważa na to, że wielu bankrutuje, że pozamykani ciężko chorują, że umierają bez dostępu lekarzy..... liczy się tylko covid!  Już dziś informują, że lockdown będzie przedłużony. De facto mamy więc bezterminową Kwarantannę Narodową czyli Naród zależny od widzimisię kilku polityków. Od kogo z kolei oni są zależni?


"Na dzień dzisiejszy  / po prostu dzisiaj  czyli 8.stycznia 2021/ średnia zakażeń z siedmiu dni wynosi 8534. Dziś mija 14 dzień jak wedle wcześniejszych, bezwartościowych zapowiedzi rządu cała Polska powinna mieć obniżone restrykcje na poziomie żółtej strefy. Zamiast tego jest narodowa kwarantanna, którą mało kto przestrzega - napisał na Twitterze Dominik Cwikła.

Wedle zapowiedzi rządu z listopada, dziś mija drugi tydzień, jak cała Polska powinna mieć obniżone restrykcje na poziomie żółtej strefy, za wyjątkiem pojedynczych powiatów na poziomie czerwonym. Od 26 grudnia średnia liczba pozytywnych wyników na koronawirusa z siedmiu dni wynosi bez przerwy mniej, niż 9,4 tys..

image
https://pbs.twimg.com/media/ErMzaLIXIAEowNT?format=jpg&name=small


Wedle listopadowych zapowiedzi Mateusza Morawieckiego i Adama Niedzielskiego, jeśli średnia z siedmiu dni spadłaby poniżej 9400, cała Polska miałaby zmniejszone restrykcje do poziomu żółtej strefy, za wyjątkiem pojedynczych powiatów."

https://prawy.pl/112237-pilne-dzis-mijaja-dwa-tygodnie-od-czasu-gdy-cala-polska-powinna-byc-w-zoltej-strefie-wedle-zapowiedzi-niedzielskiego-i-morawieckiego

facebook.com / polsatnews.pl /

https://prawy.pl/112251-tak-rzad-dazy-do-lockdownu-za-wszelka-cene-a-jego-zapowiedzi-w-kwestii-tzw-pandemii-nie-maja-zadnej-wartosci/
Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale