24 obserwujących
266 notek
153k odsłony
  286   3

Prawie 2 miliardy Europejczyków?

NIE - to na tęczowym horyzoncie komisarzy UE cztery kolejne dawki dla wszystkich!

Zapobiegliwość i hojność UE wobec Pfizera pachnie dyktatem koncernu i kolejnym przymusem szprycowania.

Konieczne mutacje wirusa zaplanowane na dwa lata a może na dłużej....czyli realizacja celu Wielkiego Resetu Schwaba przy pomocy narzędzia  - "pandemii" covida.

Prawie dwa miliardy szczepionek na COVID-19 ma trafić do Unii Europejskiej w latach 2022-2023.

Zabezpieczy to potrzeby UE na kolejne lata i ochroni obywateli przed kolejnymi falami zachorowań.

KE obawia się również kolejnych mutacji koronawiru sa. Z tego powodu zostały uproszczone procedury dopuszczania nowych wariantów szczepionek, które miałaby być skuteczniejsze w walce z mutacjami wirusa wywołującego COVID-19.

Dzięki mniejszemu zestawowi wymaganych danych proces dopuszczania preparatów do obrotu przez Europejską Agencję Leków (EMA) ma być szybszy./..../

Komisja Europejska chce podpisać umowy na zakup 1,8 mld dawek szczepionek, które mają być dostarczone w latach 2022-2023, tak w piątek poinformowały niemieckie media. Jak udało się ustalić Reutersowi, organ wykonawczy UE już zdecydował zwrócić się do Pfizer-BioNTech.


Komisarz ds. zdrowia Stella Kyriakides uważa, że UE musi być przygotowana do jak najszybszego dostosowania szczepionek oraz do reagowania na nowe i potencjalnie odporne na nie warianty.
Zmiana przepisów pozwoli na szybsze zmiany w pozwoleniu na dopuszczenie do obrotu. Dotyczy ona tylko tych szczepionek, które mają takie pozwolenie, a ich producenci tylko modyfikują ich skład. Ostateczna zgoda należy do Komisji Europejskiej.


https://www.money.pl/gospodarka/ue-zmawia-kolejne-miliardy-szczepionek-na-razie-nie-udaje-sie-trzymac-harmonogramu-6627276467337952a.html

ps. z komentarza:

1,8 mld dawek na 450 mln ludności to daje 4 szczepienia w dwa lata dla każdego od niemowlaka do starca czego nie rozumiecie????? Już wiedzą że tyle będzie potrzebne obudźcie się jeszcze czasLubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale