15 obserwujących
148 notek
95k odsłon
171 odsłon

Nie głosuj na małe…..

Wykop Skomentuj10

Notka o aktualnym haśle wyborczym kierowanym do słuchaczy Radia Maryja czyli także do mnie.

"Nie głosuj na małe ugrupowania!"

Od trzech tygodni posłowie i europosłowie z PIS, ludzie z rządu codziennie są obecni w studiu radiowym i TV Trwam i omawiają własne sukcesy. Ostatnio zmienili ton i nawołują, nie głosuj na małe ugrupowanie! Co prawda nie wymieniają nazwy tego „małego”ale to ćwiczona przez władzę metoda zamilczania podobna do PRL-owskich zapisów. Przecież roszczeń 447Just też nie było a gdy wylazły na światło dzienne, to rządzący twierdzili, że one nie dotyczą Polski. Teraz się o nich mówi, bo „mała” Konfederacja na marszu 11. maja, w portalach sieciowych głośno się tym bezprawnym roszczeniom sprzeciwiła. Media zwane narodowymi, kierowane przez PIS marszu w ogóle nie dostrzegły! Zapis zadziałał!  Publiczność jednak się dowiedziała. Więc PIS zaatakował tych, którzy to nagłośnili. Mało tego, sami głosami przywódców podnieśli krzyk, że nikomu nic nie zapłacą, nic a nawet  „guzik”. O, obłudo! Nie mówią wprost o co chodzi ale „cokolwiek, komukolwiek”, nie mówią ile. Mówią: nie zapłacimy nikomu ani grosza a milczą o oddawaniu w naturze. Zapomnieli o akcji dot. lasów państwowych?

Gdy tak codziennie perorują w RM, ludzie telefonują i czasami zadają tzw. trudne pytania, nie kryją wątpliwości, krytykują…. Politycy umiejętnie zagadują, na pytania konkretnie nie odpowiadają. Dialogują tylko z tymi, którzy ich popierają.

Zapytam. Dlaczego radio zamiast wieczorami głosić Dobrą Nowinę głosi codziennie Dobrą Zmianę, nawet w święta kościelne; św. Józefa, Matki Bożej Królowej Polski. Kampania wyborcza, wiem…. ale dlaczego taka nachalna?

O. Tadeusz Rydzyk późną porą wyjawił, że studenci założonej przez niego wyższej uczelni mają unikalne możliwości, jakich nie mają studiujący na uczelniach państwowych: odbywają praktyki w biurach poselskich w kraju, w Brukseli, w kancelarii prezydenta, premiera RP. Absolwenci otrzymują wspaniałe propozycje pracy. Wystarczy…..

Trzeba zatem dobrze zrozumieć i właściwie odczytać hasła głoszone w mediach toruńskich. Duże media niezależne nie istnieją! Od czasu, gdy pewien sierżant odwiedził Toruń a pewien rabin pobłogosławił tam byłą premier wiele się zmieniło… warto to sobie przypomnieć.

image

image

A więc „moherze”: nie głosuj na Konfederację!

Twój głos będzie zmarnowany, skorzysta PO a i ty możesz stracić wszystkie podarowane ci przez władzę „plusy” a nawet wszystko, co masz. Tylko my, PIS obronimy twój majątek przed „przyjaciółmi” a gdy nas wybierzesz dodamy tobie kolejne bonusy!

Konfederacja to ruska agentura, przepocone onuce, ruskie trolle putina etc. etc. a ty, słuchaczu RM nie bądź taki znowu katolicki domagając się zniesienia aborcji eugenicznej, wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej i nie zadawaj trudnych pytań. Siedź cicho i słuchaj… a ja jestem przekorna.

Kończę i dedykuję czytelnikom notki dwuwiersz Norwida:

Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala,
Czy ten, co mówić o tem nie pozwala?

Króluj nam Chryste!

Obrazki, fotki z sieci. Przyjacielska wizyta pracownika spółki PLL LOT w Toruniu.
                                     'Błogosławieństwo' rabina
 

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale