Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
150 obserwujących
1838 notek
2347k odsłon
  1680   0

Aborcja to problem mężczyzn

Ręce precz od mojej macicy
W dyskusjach na temat aborcji bardzo często pada argument, że mężczyźni nie mają prawa wypowiadać się w tej kwestii, bo ich to nie dotyczy. Aborcja to jakoby problem tylko kobiet. Cokolwiek by nie powiedział mężczyzna w tej sprawie to nie będzie miał racji, bo on aborcji poczuć nie może. A tylko ten, kto czuje, może o tym gadać.
To w ciele kobiety rozwija się nowe życie, to kobieta rodzi dzieci i tylko kobiety dotyczy problem zabijania swojego dziecka. Mężczyzna zapładnia, czyli tworzy, a zabija kobieta. A więc mężczyźni mogą gadać tylko o zapłodnieniu, o tworzeniu życia - a o zabijaniu, o niszczeniu życia, mogą mówić tylko kobiety.
Nie zgadzam się z tym - moim zdaniem jest dokładnie na odwrót. Aborcja to problem mężczyzn. Kobiety pomagają, opiekują się, odżywiają, wspierają, uczą dzieci. A zabijają najczęściej mężczyźni. Kobiety to pierwiastek opiekuńczy, kobieta ma instynkt macierzyński, czyli utrzymujący przy życiu. Pierwiastek męski to destrukcja, to walka i zabijanie. Mężczyzna jest i biologicznie i kulturowo przysposobiony do zabijania, a dla kobiety zabicie to duży uraz psychiczny. Mężczyzna zabija i zapomina, kobieta ma traumę do końca życia.
Wątpię, by było dużo pań, które dokonały aborcję - to nie jest proste i łatwe - to wymaja specjalistycznej wiedzy i instrumentów. To wymaga cynizmu i grubej skóry. Trzeba umieć zabić bez skrupułów. Aborcji zazwyczaj dokonują specjaliści, którzy są najczęściej mężczyznami. I najczęściej zleceniodawcami tych morderstw, których dokonują ci specjaliści, nie są kobiety, ale ich partnerzy, też mężczyźni. To mężczyźni gwałcą i zabijają. Więc to problem mężczyzn. Gdyby mężczyzn nie było, to problemu aborcji by też nie było.
Aborcja służy temu by nie płacić alimentów. Mężczyźni zlecają morderstwo innym mężczyznom dla oszczędności, bo nie chcą płacić na utrzymanie dziecka. To jest główny i jedyny cel aborcji. Więc o aborcji mogą dyskutować tylko mężczyźni - kobiet to nie dotyczy.
 
Grzegorz GPS Świderski


Nowa ontyczność przedmiotów  <- poprzednia notka
następna notka -> Nowe jest dobre

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale