Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
108 obserwujących 1362 notki 1661524 odsłony
GPS, 3 października 2016 r.

Zamienię macicę na mózg, czyli: "Dość dyktatury kobiet!"

Mężczyźni, którzy nie chcą płacić alimentów i dlatego wspierają prawo pozwalające mordować dzieci na wczesnym etapie rozwoju wysyłali kobiety na ulice, by te załatwiły im korzystne rozwiązania prawne. Mężczyźni kazali się kobietom ubrać na czarno, stać w chłodzie i deszczu, i wykrzykiwać głupkowate hasła polityczne. Kazali kobietom skandować: „precz z dyktaturą kobiet”, a one potulnie to krzyczą demonstrując swoją głupotę.
Mężczyźni prowadzą walkę polityczną - to jest zrozumiałe i akceptowalne. Opozycja zwalcza PiS. Ale posługiwanie się w tej walce kobietami, wysyłanie je w deszcz na ulicę, to godne pogardy chwyty w tej walce. To akceptowalne nie jest. Posługiwanie się kobietami, ich naiwnością i dobrodusznością, robienie z nich wściekłych furiatek w celach politycznych, robienie z kobiet idiotek powtarzających lewicowe slogany jest po prostu złe i nie do zaakceptowania. 
Cały ten strajk kobiet, te czarne marsze i inne tego typu głupoty to wyjątkowo parszywe działanie. Lewica stosując te środki poniża siebie i kobiety. W zdrowym społeczeństwie powinno to skutkować gwałtownym spadkiem poparcia dla partii, które stoją za tymi działaniami. Po tych hecach już żaden Polak nie powinien głosować na PO, Nowoczesną czy KOD. 
 
Grzegorz GPS Świderski

PS1. Autorem tytułu jest bloger Navigo w dyskusji pod tą notką: Straszne, gdy nie ma kogo

PS2. Notki powiązane:


Jajko to nie kura - taka faza  <- poprzednia notka
następna notka -> Czarne lafiryndy

Opublikowano: 03.10.2016 13:09.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @generee  To skupmy się na tytułowym przykazaniu. Proszę najpierw o merytoryczną ocenę...
  • @Ja wiem "Kłamstwo to wprowadzanie w błąd, a nie głoszenie fałszu" Nie. Kłamstwo to...
  • @tichy  Wszystkie Twoje zarzuty poprawiłem i nadal wyszło to samo. A zatem to było głupie,...

Tematy w dziale