Stefan Hambura Stefan Hambura
1713
BLOG

List do Wyborców

Stefan Hambura Stefan Hambura Polityka Obserwuj notkę 10

Szanowni Państwo,
drodzy Sympatycy,

zdaję sobie sprawę z tego, że wiele osób z Państwa na co dzień nie interesuje się polityką i się waha, czy w ogóle pójść na wybory w najbliższą niedzielę.

Bardzo proszę, żebyście Państwo jednak poszli i zagłosowali na Polskę Razem Jarosława Gowina. Na Pomorzu możecie oddać głos bezpośrednio na moją osobę. Ale w całym kraju popierając Polskę Razem Jarosława Gowina oddajecie głos na dużą Polskę w małej Unii.

W najnowszych sondażach Polska Razem Jarosława Gowina ma już ponad 5 procent. Oznacza to, że Wasz głos będzie realnym wpływem na pozycję Polski w Parlamencie Europejskim i w Unii Europejskiej, i nie będzie to głos zmarnowany.

Chcę w Parlamencie Europejskim bronić polskich interesów. Tak, jak robię to dotychczas między innymi przed sądami. Do Parlamentu Europejskiego warto wybrać polityków, którzy rozumieją potrzeby polskich obywateli w Europie. Którzy zadbają o to, aby polscy przedsiębiorcy mogli rozwijać swoją działalność w Europie na takich samych zasadach jak np. przedsiębiorcy niemieccy w Polsce, a polscy rolnicy dostawali takie same dopłaty jak ich zachodni koledzy.

Warto, aby przedstawiciel w Parlamencie Europejskim znał prawo europejskie. Jako współautor pierwszych w Polsce komentarzy do Traktatu o Unii Europejskiej i Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską będę w stanie skutecznie zabiegać o polskie interesy w procesie legislacji unijnej.

Wybory w niedzielę 25 maja będą miały jeszcze jeden niezwykle ważny kontekst, a mianowicie przyszłoroczne wybory do Sejmu RP. Pracując w polskim Sejmie będziemy zabiegać między innymi o zniesienie PIT, tak, aby podatki płacili tylko pracodawcy i pensje netto były na poziomie pensji brutto. Chcemy również zlikwidować ZUS i wprowadzić niskie i proste podatki dla drobnych przedsiębiorców. Aby to wszystko dało się zrealizować potrzebujemy Państwa głosów już teraz. W wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Proszę zatem mieszkańców Pomorza o oddanie głosu na moją osobę (lista nr 6), a w pozostałych okręgach wyborczych w Polsce na jednego z kandydatów Polski Razem Jarosława Gowina (lista nr 6).

Z serdecznymi pozdrowieniami
Stefan Hambura

zajmuje się stosunkami polsko-niemieckimi oraz prawem wspólnotowo-unijnym tzw. prawem europejskim

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka