Hella76 Hella76
574
BLOG

DOSYĆ!

Hella76 Hella76 Polityka Obserwuj notkę 17

Wiem, wiem, było juz dzisiaj. Trudno żeby nie było...Ludzie, do diabła, czy Wy się już wszyscy z kanarkami na rozum i sumienie zamieniliście? Angażujecie się w cudzy konflikt, rozpętany dekadę temu przez moralnego pętaka, chłoptasia w krótkich spodenkach, którego ambicyjka nie mogła znieść wyborczej porażki. A miało być tak pięknie, miał zostac prezydentem i rządzić w POPIsie, a tu zonk, taka niespodzianka, no to takiego, żadnej koalicji po wyborach i...nienawiść. Łatwo nią było zarazić, jak się po swojej stronie miało zachodnią kasę, media i armię pożytecznych, zakompleksionych idiotów. Do tego zwycięstwo w parlamentarnych. Potem już poszło z górki...kampania nienawiści aż do Smoleńska. Potem jeszcze gorzej, jakby już jednej tragedii było mało. I tak włąśnie jest? Czy może sie mylę? Mało Wam Smoleńska, mało Cyby, mało tej niby wojny domowej, bezsensownych barykad, stawianych głównie przez Was, że potrzebujecie nowych ofiar?

Tak Wy, KODy, hunwejbini peowscy i Nowocześni, głównie Wy, po stronie Waszego guru, który po syfie jakiego narobił, zwiał pod maminą kieckę Kanclerzycy. Wierny piesek do usług. To dla tego typa lżycie już kolejnego prezydenta, 8 lat lżyliście opozycję i Jej elektorat, angażowaliście siły, energię w sianie Jego kłamstw i nienawiści, Jego i Jego partyjnych kumpli. Za co? Za szyderę, za kpinę, za ostentacyjne lekceważenie w knajpach nad drogim żarciem i butelką....za Wasze pieniądze. Teraz tez właśnie o to walczycie....pozyteczni, nadstawiacie karków, lżycie własne nazwiska i godność, podpisując nimi swoje żałosne i haniebne komentarze na forach.

Warto? Choć raz zadaliście sobie pytanie dlaczego nienawidzicie Dudy i Kaczyńskiego? Jeśli wesprzecie swoich "ukochanych, europejskich, nowoczesnych" to poprawi się Wasze życie, emerytury wzrosną, praca się znajdzie? Ech... Nie czujecie dyskomfortu gapiąc się co rano do luster w swoich chałupach za franki i groszowe emerytury? Lepiej Wam, bardziej europejsko? Fajnie tak się szmacić, życzyć komuś smierci, gnoić, szydzić w cudzym imieniu, za cudzy interes? Za bezdurno nurzać swoją godność w błocie dla cwaniaków, kłamców, nepotów i kombinatorów, którzy takich jak Wy mieli przez 8 lat i nadal mają poniżej pleców?

No jak tak, to gratuluję samopoczucia i współczuję upadku...Tylko wiedzcie, że tym razem nienawiść nie przejdzie, lżeni nie będą sami, jak 6 lat temu. Nawet na to nie liczcie. Internet nie zapomina, pamięta każde draństwo, każdą wypowiedź, każde słowo, a karma wraca i nie da się wtedy zrzucić na "strollowane konta"

Hella76
O mnie Hella76

Rzadziej pro, częściej w kontrze. Nie lubię łatek, ale z sercem po prawej stronie

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (17)

Inne tematy w dziale Polityka