Blog
ceterum censeo
catoMaior
catoMaior urzędnik przed emeryturą, zwierzę polityczne o orientacji propaństwowej
4 obserwujących 68 notek 14991 odsłon
catoMaior, 17 lutego 2017 r.

Zabić Tuskahttps://www.facebook.com/horacy43/posts/949120631855704


http://www.polskieradio.pl/9/299/Artykul/1724339,Wiceszef-MSZ-chcemy-zahamowac-proces-wzajemnego-oskarzania-sie-Europy-i-USADo niedawna żal mi było patrzeć, jak ten niewątpliwie inteligentny i wszechstronnie utalentowany człowiek wije się i krętaczy aby utrzymać swoją wypowiedź w ramach pisowskiej narracji jednolitego przekazu, manipulacji medialnej i dezinformacji.


Poddawany tym próbom w mediach i w sejmie, kiedy musiał świecić tyłkiem i honorem za Waszczykowskiego.


Ale jego czas, podobnie jak czas Gowina na czynne wyrażenie swojej ekspiacji za zaprzedanie duszy i umysłu szatanowi - minął! Teraz obaj stąpają po kładce ku nicości, z której nie da się zawrócić. Trzeci w tej kategorii Paweł Kowal ma jeszcze jakieś szanse.


Oni trzej dobrze wiedzą skąd bierze się nagonka na Tuska. Gowin już się odciął kiedy składał zeznania przed boginią zemsty Małgorzatą Wasserman i jej sforą głodnych bestii w komisji śledczej: Kopcińska, Pięta, Suski.


Okazało się niedawno jak zawodna jest ludzka pamięć i to u tych którym pamięć powinna służyć jako narzędzie codziennej pracy czy wypełniania obowiązku.


Pani Monika Olejnik, gdyby ktoś nie wiedział, to jest taka pani w ekskluzywnych butach rozmawiająca z ludźmi, którzy prawdopodobnie nie cenią swego czasu ani godności osobistej, zdradziła w rozmowie z Romanem Giertychem, że nie słyszała, iż Antoni Macierewicz z trybuny sejmowej określił wyjaśnienia premiera Donalda Tuska w sprawie katastrofy smoleńskiej jako zaprzaństwo a aferę spółki Ambergold określił jako sprawę nie tyle Michała Tuska, zatrudnianego przez spółkę zależną Ambergold ale jego ojca osobiście. W tej drugiej kwestii z ogniem Savonaroli w oczach popierał go namiętnie, tracąc przy tym godność, wstyd i honor inny ówczesny czekista PiS Andrzej Duda.http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/roman-giertych-w-kropce-nad-i-w-tvn24,713644.htmlW związku z tym pani Olejnik uważa, że Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk powinien się ukorzyć przed rządem PiS i prosić Antoniego Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego o wybaczenie a Witolda Waszczykowskiego o poparcie w zabiegach o drugą kadencję.


Każdy, kto śledzi transmisje komisji śledczej ds. Ambergold, powinien wiedzieć, że tylko wypicie przez Tuska czary wypełnionej cykutą mogłoby skłonić Jarosława Zbawiciela i jego szefa Antoniego do wybaczenia. To nie jest pomyłka. Ponadnormatywne a dla normalnego człowieka niewiarygodne wręcz spełnianie oczekiwań aby wykazać, że brat Jarosława Kaczyńskiego poniósł śmierć męczeńską z ręki Tuska i jego wspólnika Putina doprowadziło do całkowitego uzależnienia prezesa partii od wiceprezesa.Opublikowano: 17.02.2017 15:20.
Autor: catoMaior
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

zwietrzały entuzjasta, pełen niewiarygodnych paradoksów, o poglądach socjalliberalnych, których jestem gotów bronić i z których jestem dumny. Altruista. Ateista.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • w zębach to ja miałem i mam dziurę i to mi dokucza. A wiesz, gdzie mam takich komentatorów...
  • @ Adam Mickiewicz: Golono, strzyżono Zastanawiam się, czy to plemię kłamców, oszustów,...
  • @Autor Pozwoli Pan Wasza Wielmożność! Temat jest zbyt ważki, żeby ostawić go w takim...

Tematy w dziale