1 obserwujący
209 notek
67k odsłon
  458   0

Centrum Pedofilii Kopernik

 Zatrważające wieści dochodzą z Centrum Nauki Kopernik, która ucząc miała edukować, ale nie seksualnie.

Pojawiło się doniesienie o pewnej maszynie, która edukuje jak się dotykać dla chłopców i dziewcząt od 15 roku życia. Po nagłośnieniu tej sprawy, maszyna została wyłączona bo zorientowali się że młodsze dzieci też się tym mogą bawić, ale to tylko czubek góry lodowej, bowiem ta maszyna była tam od samego początku. Jest tam jeszcze inne cudo „seks na tylnym siedzeniu”, na stronie Kopernika jest napisane

Wygląd eksponatu jest ściśle powiązany z jego nazwą – by z niego skorzystać należy usiąść na jednym z dwóch siedzeń czerwonego garbusa. Aby usłyszeć wszystkie informacje, warto nie tylko przyciskać widoczne przyciski, lecz także poruszać elementami wyposażenia samochodu takimi jak hamulec, korbka do otwierania okna czy skrzynia biegów. Każdy ruch warto powtórzyć dwa razy, tak by wysłuchać zarówno opinii nastolatków jak i ekspertów.

Centrum działa już 3 lata w Warszawie i ktoś musiał program edukacji i eksponaty zaakceptować, nie znalazły się one tam przez przypadek, silne muszą być wpływy lewackiej propagandy i zboczeńców seksualnych, bo tam gdzie są dzieci i oni się pojawiają.

Pedofile, pedofile, ale jak popatrzyć na to kto jest patronem to wszystko staje się jasne. Kopernik był przecież księdzem. Mam nadzieje że „Ruch co się Rucha” co z tym zrobi i wystąpi o zmianę nazwy.

A wracając serio do sprawy to warto przyjrzeć się bliżej temu miejscu, był Dworzec Główny w Warszawie (pedofilski raj), sprawie ukręcono łeb bo były w to zamieszane znane osoby. Niech się tej sprawie przyjrzą zawodowi dziennikarze, no i drodzy Warszawiacy, urządźcie pikietę i przeprowadźcie obywatelskie śledztwo, niech ta sprawa nie zginie śmiercią naturalną.

 

 

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale