INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
13 obserwujących
192 notki
190k odsłon
627 odsłon

Łapanka w Londynie: Dr Schöning aresztowany!

B. Chute
B. Chute
Wykop Skomentuj7

Uwaga dotarła do mnie informacja, że Dr Schöning, lekarz prowadzący wysłuchanie profesora Sucharita Bhakdi w ACU, Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej Korona Dr Schöning został wczoraj, 26 września zaaresztowany w Londynie. On przemawiał do tłumu w Hyde Park. Do godziny 16 w niedzielę 27. września pomimo starań adwokatów, siedział jeszcze w areszcie.

Dr Schöning jest założycielem forum krytycznych wobec pandemii lekarzy ACU i współorganizatorem masowych demonstracji m. in. w Berlinie i w Monachium. Osobisty lekarz Roberta Kennediego, syna walczy przeciw pandemii w raz z nim na całym świecie.

Vielen Dank für Ihre Arbeit. Gestern wurde im hyde Park Dr schöning festgenommen. Er ist immer noch in Haft. Die Anwälte sind dran. Wir sind alle entsetzt. Herzlichen Gruß

PS. Polecam artykuł "Wysłuchanie profesora Sucharita Bhakdi w ACU, Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej Korona", który dzisiaj opublikowałem, ale spadł z SG w tak ekspresowym tempie, że gdy wstałem już go tam nie było.

Nagranie z przemówienia

https://www.bitchute.com/video/jVHlMk6baRJg/

Wypowiedź po wyjściu z aresztu

https://twitter.com/BreesAnna/status/1310264160186445825?s=20

Papier poparcia

imageimage

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale