INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
202k odsłony
  682   0

Łapanka w Londynie: Dr Schöning aresztowany!

B. Chute
B. Chute

Uwaga dotarła do mnie informacja, że Dr Schöning, lekarz prowadzący wysłuchanie profesora Sucharita Bhakdi w ACU, Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej Korona Dr Schöning został wczoraj, 26 września zaaresztowany w Londynie. On przemawiał do tłumu w Hyde Park. Do godziny 16 w niedzielę 27. września pomimo starań adwokatów, siedział jeszcze w areszcie.

Dr Schöning jest założycielem forum krytycznych wobec pandemii lekarzy ACU i współorganizatorem masowych demonstracji m. in. w Berlinie i w Monachium. Osobisty lekarz Roberta Kennediego, syna walczy przeciw pandemii w raz z nim na całym świecie.

Vielen Dank für Ihre Arbeit. Gestern wurde im hyde Park Dr schöning festgenommen. Er ist immer noch in Haft. Die Anwälte sind dran. Wir sind alle entsetzt. Herzlichen Gruß

PS. Polecam artykuł "Wysłuchanie profesora Sucharita Bhakdi w ACU, Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej Korona", który dzisiaj opublikowałem, ale spadł z SG w tak ekspresowym tempie, że gdy wstałem już go tam nie było.

Nagranie z przemówienia

https://www.bitchute.com/video/jVHlMk6baRJg/

Wypowiedź po wyjściu z aresztu

https://twitter.com/BreesAnna/status/1310264160186445825?s=20

Papier poparcia

imageimage

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale