INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
202k odsłony
  451   0

Nie będzie Żyd pluł nam w twarz

Premier Morawiecki z Rabinem Shmuley Boteach, YT
Premier Morawiecki z Rabinem Shmuley Boteach, YT

Apel o korektę tekstu tłumaczenia na angielski pana Witolda. Tytuł, zainspirowany wersem z Roty Marii Konopnickiej, pasuje do reakcji na niesamowicie obelżywy antypolski filmik
"I will go to jail".
Poszukałem 25 lutego w Googlu i zobaczyłem:
https://www.youtube.com/watch?v=GSOZVY0kz-k (jew sheckelstein)
https://www.youtube.com/watch?v=s0RydhVRRqw (AnotherGoyim)
https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=zN8nOiKji2E (rafan800)
https://www.youtube.com/watch?v=StCaDjMsRng (Igor Preuss) w UK, DE wideo jest niewidoczne, w USA, Indiach jest widoczne.


Gdy sprawdzicie adresy tych filmików są one w dalszym ciągu, aktualne. Rząd PiS-u zatroszczył się o propagandowe zmylenie Polaków Patriotów komunikatem, że po ich ingerencji film został z YouTube wycofany.  Nie zakomunikował, że żydłactwo go dobrowolnie wycofało, ale tylko z jednego adresu. Cała totalna opozycja zarzuca politykom z PiS-u nieustanne, bezczelne kłamstwa, więc w tym miejscu szkoda dalszych słów.
Filmik rozwija w dalszym ciągu swoje antypolskie działanie w świecie, a gdy Polacy o tym nic nie wiedzą, to są jak te przysłowiowe żaby podgrzewane w garnku.


Moją ideą na żydowski antypolonizm jest artykuł SPALENI ŻYWCEM W JEDWABNEM
http://idb.neon24.pl/post/143698,spaleni-zywcem-w-jedwabnem

Spotyka się on z przychylnymi komentarzami, ale i gwałtownymi reakcjami. Na Wykopie usunięto w sumie ponad 50 komentarzy oraz 90 żydów próbowało go zakopać.
https://www.wykop.pl/link/4308479/spaleni-zywcem-w-jedwabnem/


Jest on, więc na tyle dobry, by przy jego pomocy aktywnie zmieniać opinię o Polakach na świecie.
Można oczywiście dalej bezsilnie bić pianę, bezskutecznie krytykować w bańce informacyjnej lub wspólnie obszczekiwać zza płotu obcego we wsi.

Chyba lepiej jednak zdobyć się na trochę wysiłku i być skutecznym dla Ojczyzny!
Potrzeba tu dobrych tłumaczeń.

Tłumaczenie na niemiecki jest na tyle dobre,

że Der Spiegel już artykuł skatalogował i poinformuje mnie o dalszym jego wykorzystaniu.

link macierzysty:

http://iddd.de/JedwabnePL.pdf

tł. po niemiecku:

http://iddd.de/JedwabneDE.pdf


Podstawą zrozumienia polskich racji w świecie jest jednak tłumaczenie na angielski.
Nie liczmy przy tym na dofinansowanie przez polskie władze. One wydają pieniądze Polaków raczej na Żydów, Amerykanów i Unię Europejską.
Tu potrzeba Polskich Patriotów z bardzo dobrą znajomością angielskiego, którzy pomogą skorygować tekst nieodpłatnie. Pan Witold okazał się chętny i szybko przetłumaczył bardzo ważną część artykułu. Dzięki za odwagę i szybką decyzję!
Na początek chodzi o korektę tekstu jego tłumaczeń: zeznań świadków w procesach "O uznanie za zmarłego" ze strony http://www.bialystok.ap.gov.pl/arch//lomza/jedwabne.html

Tłumaczenie Witolda jest na stronie:
http://idb.neon24.pl/post/143794,nie-bedzie-zyd-plul-nam-w-twarz


Jednym z pomysłów na skuteczną walkę z antypolonizmem jest zastosowanie cytatów po angielsku i niemiecku z zeznań "O uznanie za zmarłego" na Twitterze, regularnie aż do 10 lipca.


Oczywiście narzuca się przetłumaczenie całego artykułu SPALENI ŻYWCEM W JEDWABNEM po angielsku. Wtedy można go proponować mass mediom i placówkom rządowym różnych krajów. Poza tym by skorygować i pielęgnować teksty o pogromie w Jedwabnem w angielskiej wersji Wikipedii, muszą istnieć publikacje w mediach anglojęzycznych oraz decyzje rządu polskiego:

  • O kasacji Postanowienia Ignatiewa z 2003 roku, oraz
  • O ewentualnym wznowieniu ekshumacji w Jedwabnem.


Bez spełnienia powyższych warunków, zniszczenie kłamstw nowojorskiego żydłactwa i syjonistycznej Hasbary / Grossa w światowych Wikipediach, a przede wszystkim w angielskiej i niemieckiej Wikipedii nie będzie możliwe.
Proszę, więc o solidną korektę tekstu tłumaczenia. Najlepiej zameldować się na neonie24.pl i wpisywać komentarze pod tłumaczeniem.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale