0 obserwujących
119 notek
62k odsłony
211 odsłon

Skradziony scenogram z posiedzenia PO!

Wykop Skomentuj15

Dziś wieczorem, wyplynela z posiedzenia PO, tajna notatka z planami na najbliższy czas. Oto najważniejsze postulaty Partii:

1.      1. Ukaranie prawdziwych winnych afery hazardowej, to jest byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego i jego wiernego sługi Wassermanna posła. Mamy niezbite dowody na fakt „umoczenie” tych czołowych polityków! Jako jednak, iż kultura nasza jest wyższa od tej podlej retoryki maluczkich ludzi, to jest naszych oponentów politycznych, dowody te nie przedstawimy na żadnej konferencji prasowej!

2.      2. Kierujemy oficjalne przeprosiny dla pana Mirosława „Mira” D. i Grzegorza „Grzesia” S. W ramach zadość uczynienia proszę przyjąć od nas szczere wyrazy żalu i teki nowo powstałego ministerstwa do spraw koncesji i ustaw.

3.      3.Powołujemy nowe ministerstwo do spraw koncesji i ustaw. Zajmie się one przyznawaniem wszelkich możliwych koncesji oraz prowadzeniem prac nad wszelkimi ustawami. Jest to decyzja czysto pragmatyczna. W razie jakichkolwiek zastrzeń, nie trzeba będzie tworzyć iluzorycznych komisji śledczych. Wszystko będzie czysto załatwione. My już posiadamy odpowiedni zasób ludzki!

4.      4. Postulujemy ponadto wprowadzenie pełnej jawności Internetu na wzór jawności życia publicznego. Nikt już nie będzie bezczelnie podważał autorytetu programów Tomasza Lisa! Żadna gwiazda, nie będzie musiała już chodzić do psychoterapeuty przez bandę tych anonimowych drani!

5.      5. Nazwę stadionu narodowego, dekretem premiera, ustalamy na: „Najwyższych Ustawodawców”. Nazwa ta nawiązywać ma do kibiców Legi i Wisły, w ramach hołdu i uznania zasług dla polskiej piłki.

6.      6. Od jutra zacznie działać również strona PoczątekPZPN.pl gdzie to będą podawane do publicznej wiadomości wszelkie sukcesy związku.

7.       7.Hymn Polski zostanie zmieniony, na bardziej odpowiadający obecnym czasom. Na każdej oficjalnej uroczystości, należy od jutra odśpiewać: „Miłość Ci wszystko wybaczy”.Do wykonania.

 

 

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale