0 obserwujących
10 notek
296k odsłon
  3452   0

Magdalena Żuk - pytania bez odpowiedzi

Dlaczego media nie mówią całej prawdy w sprawie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk? Czy wydarzenia z 48 godzin od czasu przyjazdu do Egiptu do czasu rozmowy Magdy z chłopakiem zadecydowały o tym, że dziewczyna musi umrzeć? Tragiczne wydarzenia z Egiptu pozostawiają wiele pytań owianych tajemnicą? Oto niektóre z nich.

image


1) Zaginione 48 godzin. Co robiła w tym czasie?

# Od czasu dotarcia Magdaleny Żuk do hotelu w Egipcie w nocy z 25 na 26 kwietnia do czasu jej rozmowy telefonicznej z chłopakiem Markusem 28 lub 28 kwietnia mijają ponad dwie doby. Co działo się z dziewczyną w tym czasie? 

Czy nie jest tak, że w tym czasie mogło się dziać coś bardzo złego z dziewczyną? Faktem potwierdzonym przez rodzinę jest to, że z dziewczyną od samego początku był utrudniony kontakt. Czy nie dziwi fakt, że na filmie z rozmowy z Markusem dziewczyna jest skrajnie wystraszona? Co się działo przez dwa dni przed ta rozmową? Co musiało się stać i co musiała widzieć ta dziewczyna, że była tak bardzo wystraszona? Dlaczego powiedziała że już nie wróci? Skąd wiedziała że nie wróci?


[Zobacz koniecznie 48 GODZIN KTÓRE ZABIŁY MAGDALENĘ ŻUK]


2) Skąd plotki o chorobie psychicznej Magdaleny Żuk?

# Zaraz po śmierci Magdaleny Żuk w mediach pojawiły się doniesienia o jej rzekomej chorobie psychicznej. Kto rozsiewa takie plotki? Czy to nie jest tak, że organizatorzy wycieczek nie odpowiadają za następstwa wydarzeń swoich klientów na wycieczce jeśli stwierdzi się u nich chorobę psychiczna?

Kolejna sprawa, czy nerwowe zachowanie Magdaleny Żuk nie mogło być spowodowane tym, że ktoś nafaszerował ją narkotykami? Czy jeśli na przykład została wielokrotnie zgwałcona podczas tych 48 godzin co do których nie wiadomo gdzie była, to czy po takim przeżyciu nie powinno dziwić, że ktoś jest panicznie wystraszony i potrzebuje pomocy? Dlaczego Magda użyła słów "ja już stąd nie wrócę"? Co widziała ta młoda osoba, że czuła, że nie wróci już do kraju? Bała się śmierci i to normalne że panikowała.

Jeśli ciekawi Cię niniejszy artykuł możesz wynagrodzić autora dając lajka na facebooku a potem spokojnie czytać dalej. To nic nie kosztuje. Z góry dzięki :)

3) Dlaczego Markus tak dziwnie rozmawiał z Magdą?

# Wiele osób zwróciło uwagę na to, że Marcus dziwnie rozmawiał ze swoją dziewczyną podczas ich ostatniej rozmowy telefonicznej. Pozostaje pytanie czy osoby rzucające podejrzenia na Markusa potrafią zrozumieć, że ten chłopak też był pod wpływem stresu? Podczas rozmowy z Magda sam nie wiedział co działo się z nią przez ostatnie 48 godzin. Czy nie potrafią zrozumieć, że też był zaskoczony tym co zobaczył na ekranie telefonu? Że zobaczył swoją dziewczynę która była przerażona? Przecież to naturalne, że próbował cokolwiek od tej dziewczyny wyciągnąć? 


4) Czy Markus sprzedał Magdę?

# Wiele osób rzuca oskarżenia na Marcusa, że niby miałby być jakoś zamieszany w sprawę śmierci Magdy. Ale czy osoby piszące takie głupoty w internecie potrafią mieć na tyle inteligencji aby pojąć, że Marcus nie mógł nic planować bo nawet nie wiedział o tym, że Magda kupiła bilety. Takie oskarżenia są absurdem.


5) Dlaczego Marcus chciał sprzedać bilety? Może coś kombinował.

# Nic nie kombinował. To chyba normalne, że kiedy Magda i Markus zorientowali się, że ich wspólny wyjazd jest niemożliwy podjęli decyzję o próbie sprzedaży biletu. Ostatecznie nie sprzedali ich bo trudno sprzedać taki bilet w ostatniej chwili.


6) Kim jest człowiek, którego Markus wysłał do Egiptu?

# Ten człowiek to wspólny kolega Markusa i Magdy. Kiedy rodzina Magdy oraz Marcus dowiedzieli się, że coś złego się dzieje w Egipcie, wytypowali osobę, która pojedzie do Egiptu aby ściągnąć Magdę do Polski. Zostali pozostawieni sami sobie, nikt z biura podróży ani z ambasady nie chciał jechać po dziewczynę więc dlatego rodzina wytypowała wspólnego kolegę Magdy i Markusa aby pojechał i przywiózł Magdę do Polski. 


7) Czy Magda zachowywała się dziwnie w szpitalu?

# Tak. Jest to potwierdzone, że Magda nie chciała poddać się badaniom lekarskim. Ale pojawia się pytanie czy jeśli na przykład Magda została wielokrotnie zgwałcona podczas zaginionych 48 godzin to czy nie jest normalne, że była w szoku i nie chciała aby ktokolwiek jej dotykał? Czy  nie jest normalne, że chciała aby zostawić ją w spokoju? Czyż nie należy zrozumieć tego, że tej dziewczynie stało się coś bardzo ale to bardzo złego? Ktoś ją doprowadził do takiego stanu, że bała się rozmawiać otwarcie ze swoim chłopakiem?


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo