TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
TO BÓG POUCZYŁ MNIE, JAK ŻYĆ.
34 obserwujących
310 notek
320k odsłon
333 odsłony

Komu służy minister zdrowia, bo, że nie chorym, to chyba oczywiste?

Wykop Skomentuj24

Tylko kompletny mentalny dureń może wierzyć w to, że władza w Polsce ma na celu dbanie o zdrowie Polaków, a nie atak na to zdrowie i życie przy pomocy wprowadzania do ciała Polaków niezbadanych i eksperymentalnych substancji o trudnych do przewidzenia skutkach. .

O uniemożliwieniu leczenia chorym niekovidowym i w efekcie wielu zgonach ludzi, którym odmówiono pomocy lekarskiej, pisałam w swoich notkach. Teraz kolejny dowód na antyludzkie działania przedstawiciela władzy, czyli ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, pod przykrywką walki z "pandemią".

Władza wydaje miliardy złotych na zakup szczepionek niebezpiecznych dla zdrowia i życia Polaków, czyli na medyczny eksperyment na żywym ciele społeczeństwa, kolejne horrendalne pieniądze na legislację powszechnego "wyszczepiania" niewiadomo czym i niewiadomo z jakimi skutkami, a jednocześnie nie tylko, że nie inwestuje w badania nad skutecznością leku na covid19, który to lek klinicznie daje duże nadzieje, ale posuwa się do blokady, zakazu stosowania go w tej chorobie.

Stąd tytułowe pytanie "komu służy minister zdrowia, bo, że nie chorym, to chyba oczywiste?" jest jak najbardziej zasadne.


Doktor Włodzimierz Bodnar: - Zabrakło dobrej woli do prowadzenia badań nad amantadyną!

Opublikowano: 2 grudnia 2020 16:55
Autor: Kamil Krukiewicz


Po poniedziałkowej decyzji Ministerstwa Zdrowia przemyski pulmonolog dr Włodzimierz Bodnar wypowiedział się o tym co będzie z jego dotychczasowymi pacjentami. Zobaczcie jak wyglądało leczenie pacjentów z COVID-19 w przemyskiej przychodni.

O tym jak dr Włodzimierz Bodnar próbował walczyć o powszechne stosowanie tego leku pisaliśmy wiele razy.

Pulmonolog przedstawił kolejne dane potwierdzające skuteczność swojej terapii w walce z COVID-19.

Skuteczność była wysoka, a po 48 godzinach od podania amantadyny następowała znaczna poprawa.

Teraz nikt już nie będzie leczył COVID-19 amantadyną.

Wszystko na skutek ostatnich decyzji Ministerstwa Zdrowia, które zabroniło korzystania z amantadyny w przypadkach zakażenia COVID-19.


Nie mając do dyspozycji leku, nie mogę kontynuować leczenia, bo bez amantadyny jest to leczenie nieskuteczne.Tak jak oświadczałem wcześniej, jeżeli zabraknie mi amantadyny do walki z COVID-19, nie będę kontynuował pracy z takimi pacjentami.

- powiedział lekarz z Przemyśla.

Zdaniem przemyskiego pulmonologa, leczenie bez stosowania leku, który bezpośrednio wpływa na niszczenie wirusa jest działaniem bezsensownym.

Negatywne nastawienie wobec amantadyny nie ma podstaw. Istnieje zbyt wiele udokumentowanych przypadków. Niestety, nie mam wpływu na osoby stojące na stanowisku "nie bo nie".

- dodaje dr Bodnar.

Więc pytam. Jakie są argument? Nie ma dobrej woli do podjęcia badań.

- kontynuuje lekarz.

Zdaniem lekarza, nie jest jedynym specjalistą w kraju, który do tej pory stosował amantadynę w przypadkach COVID-19, jego zdaniem niezbyt wielu chce o tych metodach mówić.

Nie mnie oceniać odwagę lekarzy.

- kończy przemyski lekarz.


https://korso24.pl/wiadomosci/dr-bodnar-przestaje-leczyc-pacjentow-z-covid-19/z5hWlaNxjAJhnIaCss5a

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale