TO BÓG MNIE STWORZYŁ,
TO BÓG POUCZYŁ MNIE, JAK ŻYĆ.
39 obserwujących
345 notek
368k odsłon
  1413   4

Nanocząsteczki w szczepionkach magnetyzują zaszczepionych

 Tekst ze strony: https://wolnemedia.net/nanoczasteczki-w-szczepionkach-magnetyzuja-zaszczepionych/

20.06.2021


"Zanim pomyślisz, że to fake news, poczytaj do końca.

Manipulacyjne nanocząstki magnetyczne w szczepionkach, jaki jest ich cel?

https://youtu.be/6bDSz6DsIq8


W zeszłym tygodniu, w programie Stewa Petersa pojawiła się Brittany Galvin, ofiara „szczepionki na COVID-19”. Jej neurolog potwierdził, że przyczyną jej dolegliwości jest wstrzyknięcie „szczepionki” firmy Moderna, która spowodowała, że dziewczyna rozchorowała się na tzw. syndrom Guillaina-Barrégo – rzadkie schorzenie autoimmunologiczne, które dotyczy obwodowego układu nerwowego. Choroba powoduje gwałtowne osłabienie mięśni, paraliż i może doprowadzić do śmierci.

Od tego czasu, z programem „Stew Peters Show” skontaktowały się setki innych ofiar, które twierdzą, że otrzymały dokładnie taką samą diagnozę, ale jak informuje Peters: „Kiedy próbują powiedzieć o tym światu, są cenzurowane, blokowane, zawieszane, kasowane”.

Innym objawem, który stał się niezaprzeczalny, jest magnetyzacja ciała, którą wszyscy początkowo uważali za oszustwo. Tysiące ludzi skorzystało z mediów społecznościowych, aby pokazać jak przyklejają sobie magnesy lodówkowe w miejscach wstrzyknięć, a nawet klucze do domu na czole, ale niewielu lekarzy było do tej pory chętnych, aby podjąć działania.

Obejrzyj film pod poniższym linkiem, ponieważ nie da się umieścić go w notce:

https://sp.rmbl.ws/s8/2/L/s/k/T/LskTb.caa.1.mp4?u=0&b=0

Dr Jane Ruby, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze badań farmaceutycznych, dołącza do Stewa Petersa, aby wyjaśnić, dlaczego zachodzą owe magnetyczne efekty związane z zastrzykami COVID.

Wyjaśnia ona, że do zastrzyków celowo dodane zostały manipulacyjne nanocząstki magnetyczne, ponieważ:

Jest to bardziej efektywny mechanizm dostarczania ich [mRNA, które tworzy białka kolców] do każdej komórki w twoim ciele. Jest to proces zwany „magnetofekcją” (…) dzięki różnym substancjom chemicznym, używają pól magnetycznych, aby skoncentrować mRNA w komórkach ludzi. Jest to zgodne ze wszystkim, co relacjonujemy od tygodni. Po prostu wiemy co się kryje za owymi zjawiskami magnetycznymi, podczas których przedmioty przyklejają się do ludzi”.


Chodzi o nanocząsteczkę lipidową i jest to super system (system wymuszania) dostarczania [szczepionki], jako że są miejsca w twoim ciele, gdzie syntetyczne DNA i RNA nie powinny się dostać, a jednak ta metoda sprawia, że materiał – kodujący mRNA – zmusza twoje komórki do wytwarzania w kółko owych niebezpiecznych białek kolczastych w całym twoim ciele. To jest wymuszony system dostarczania genów.


https://youtu.be/Ikhy4_Fa37o

Ruby mówi, że będziemy słyszeć coraz więcej o SPION-ach, czyli superparamagnetycznych nanocząsteczkach tlenku żelaza,

gdzie znajduje zastosowanie technologia pola magnetycznego wewnątrz i wokół otoczki lipidowo-nanocząsteczkowej (…) użyta, aby dostarczyć mRNA do komórek.


Istnieją setki odczynników zwanych „PolyMAG” i „CombiMAG”, które dostępne są w fiolkach o pojemności 200 ml i których używa się do wytwarzania pola magnetycznego wokół molekuł.

Dr Ruby powołuje się na niemiecką firmę Chemicell, która sprzedaje je z następującym zastrzeżeniem:

Odczynniki do magnetofekcji i wszystkie ich składniki są opracowane, zaprojektowane, przeznaczone i sprzedawane wyłącznie do użytku badawczego.


Ruby dodaje przerażającą część uwagi:

Nie wolno używać ich do diagnostyki ludzi lub do produkcji jakichkolwiek leków przeznaczonych dla ludzi.


https://youtu.be/Liivl8gPWXE


https://youtu.be/bgKh620Hnhc


Dr Ruby sądzi, że Pfizer i Moderna używają tych substancji nielegalnie, co jest zbrodnią przeciwko ludzkości,oraz że mechanizm działania owych namagnesowanych nanocząsteczek oraz odczynników jest wyjaśnieniem tego, co obserwujemy na sekwencji nagrań zrobionych przez Brittany Galvin, na których najpierw widzimy magnetyczne przedmioty przyklejone do miejsca wstrzyknięcia preparatu, a później przedmioty te przyklejają się także do jej czoła i policzków (wraz z upływem czasu, namagnesowane chemikalia i cząstki docierają do wszystkich części ciała).

Na podstawie: Forbiddenknowledgetv.net, en.Wikipedia.org, pl.Wikipedia.org, Chemicell.com 
Źródło: NEon24.pl"


*Tekst, obrazy i filmy wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl art. 29. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Polecam również: Szach-mat dla ludzkości!

Lubię to! Skomentuj50 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale