39 obserwujących
2118 notek
1160k odsłon
  232   0

Fronda 67 – letnia porcja amunicji

 

Jan Bodakowski

Fronda 67 – letnia porcja amunicji

 

Ostatni numer Frondy to letnia porcja intelektualnej amunicji niezbędnej prawicowcom do walki z masonerią, sodomią, systemem, ewolucją, aborcją antykoncepcją, komunizmem, i wszelakim innym upadkiem cywilizacji.

 

Jak w każdym numerze negatywnymi bohaterami Frondy są pederaści. Czytelnicy z kwartalnika dowiedzą się o mitach rozpowszechnianych przez pederastów, hipotezach naukowych dotyczących tego szkodliwego dla zdrowia uzależnienia, związkach homoseksualizmu z innymi zaburzeniami, historii ekspansji sodomii w życiu publicznym.

 

Na łamach najnowszej Frondy obalono też mity dotyczące ewolucji. Między innymi o tym, że podobieństwo świadczy o pokrewieństwie, podczas gdy do podobnych cech można dojść rożnymi drogami (jak przy podobieństwie delfina i rekina). Pokrewieństwo oznacza wspólnych przodków i nie zawsze wiąże się z podobieństwem.

 

Kolejnym przykładem niedorzeczności teorii ewolucji jest brak szkieletów istot pośrednich między ludźmi a małpami, a także twierdzenia, że znajdowane szkielety ludzi są szkieletami innych humanoidów – podczas gdy obecnie warunki życia niezwykle mocno zmieniają masę kości i mięśni. Co doskonale widać porównując współczesnych pigmejów z ludźmi zachodu.

 

Analiza hipotez darwinistów wskazuje że zawierają one błędy czyniące darwinistyczne hipotezy nie prawdopodobnymi. Teoria ewolucji to hipoteza której nie prawdziwość udowodniono empirycznie. Nie jest możliwe by na drodze ewolucji małpy przekształciły się w ludzi. Ziemia istniała za krótko by proces ewolucji miał okazje się dokonać. Dodatkowo proces ewolucji musiał by przebiegać bez żadnych zakłóceń - co nie jest możliwe. Skamienieliny zaś nie ukazują ewolucji.

 

Innym ciekawym tematem poruszonym w ostatniej Frondzie jest szkodliwość antykoncepcji dla zdrowia 206.000.000 kobiet ją stosujących. Antykoncepcja hormonalna zakłóca krążenie żylne i tętnicze, prowadzi do zakrzepic. Powoduje nowotwory: wątroby, nerek, piersi (szczególnie u kobiet które jeszcze nie rodziły), narządów rodnych, jelita grubego. Przede wszystkim antykoncepcji hormonalnej nie powinny stosować kobiety genetycznie skłonne do nowotworów. Podobnie aborcja podnosi ryzyko zapadnięcia na nowotwory.

 

Antykoncepcja hormonalna ma też niższą skuteczność niż to przedstawiają producenci, wynosi ona 92%. Skuteczność naturalnych metod waha się od 98 do 99%. Stężenie hormonów jest w nich do 60 razy większe niż normalnie. Skład tych hormonów jest inny niż w organizmie.

 

Wadami naturalnych metod zapobiegania ciąży jest to że ciąża zmniejsza u kobiet ryzyko raka piersi. Kobiety stosujące tą metodę unikają seksu w czasie gdy mają na to największą ochotę i są najatrakcyjniejsze.

 

W innym tekstach na lamach czasopisma poruszono tematy zbrodni masonerii na katolikach w trakcie Cristiady, upadku kultury, upowszechniania zabijania nienarodzonych dzieci, darwinizmu społecznego, mitochondrialnego DNA, braku judaistycznej refleksji nad darwinizmem, współczesnej eugeniki, teologicznego wymiaru seksualności, szkodliwość protestanckiego fundamentalizmu biblijnego, sowieckich próby zamachów na Piłsudskiego, poparcie Jacquesa Maritaina dla hiszpańskich komunistów, hiszpańskiego katolicyzm, heretyków.

 

Jan Bodakowski

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale