Blog
Jan.Bodakowski
Jan Bodakowski
Jan Bodakowski Katolik. Polak. Publikuje arty
34 obserwujących 1954 notki 1044544 odsłony
Jan Bodakowski, 19 grudnia 2017 r.

Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty sp

Jan Bodakowski

Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne


Zachowania homoseksualne (relacje seksualne między osobnikami tej samej płci) są o wiele bardziej niebezpieczne dla zdrowia i życia niż zachowania heteroseksualne (relacje seksualne kobiety i mężczyzny). Dla tego nie można się zgodzić z szerzonym przez lewice zabobonem, że homoseksualizm jest taka samą formą aktywności seksualnej jak heteroseksualizm. Obowiązkiem wszystkich jest informowanie homoseksualistów i osób zagrożonych tą patologią życia seksualnego o zagrożeniach.


Lewica swoje kłamstwa promujące homoseksualizm kolportuje w pop kulturze i placówkach edukacyjnych. Nie można się z tego akceptować. Dobrą odtrutką na lewicowe kłamstwa jest wydana nakładem wydawnictwa Fronda praca Beaty Wieczorek „Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne”.


Autorka na 945 stronach swojej pracy opisała statystyki występowania homoseksualizmu w Polsce i na świecie, sytuacje prawną związków homoseksualnych na świecie, stosunek różnych kultur do homoseksualizmu, problemy psychiczne homoseksualistów, problem uzależnień wśród homoseksualistów, szkodliwość dla zdrowia fizycznego i psychicznego relacji homoseksualnych.


W pracy autorki czytelnicy znajdą informacje o homoseksualnej prostytucji, licznych przygodnych relacjach seksualnych homoseksualistów, nadreprezentacji homoseksualistów wśród pedofilów, wyuczaniu dzieci i młodzieży do rewelacji homoseksualnych przez homoseksualistów.


Tematem pracy „Homoseksualizm” jest też homoseksualizm wśród zwierząt, badania nad przyczynami homoseksualizmu, leczenie z homoseksualizmu, sytuacja dzieci oddanych parom homoseksualnym, działalność ruchów zrzeszających homoseksualistów, lewicowa taktyka niszczenia norm społecznych, stosunek chrześcijaństwa i judaizmu do homoseksualizmu. Na kartach pracy opisane są teorie naukowe o homoseksualnie i badania naukowe na temat homoseksualizmu.


Lewica demoralizuje ludzi by zniszczyć relacje społeczne. Dotychczasowe działania lewicowców uświadomiły im, że najskuteczniejszą forma zniszczenia więzi międzyludzkich (rodziny, wspólnoty religijnej i narodowej) jest właśnie demoralizacja seksualna. Lewica chce zniszczyć relacje międzyludzkie by móc łatwo terroryzować zatomizowane, wykorzenione, jednostki nie potrafiące współpracować z innymi, nie umiejące wspólnie oprzeć się lewicowej tyranii.


Jan Bodakowski

image

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Brzydki. Biedny. Niedoceniony. Nielubiany.

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Adam  J. nie napisałem że ziemie te należały do Polski, napisałem o ich polskiej historii
  • @Friant Pan polemizuje, a ja się z Panem zgadzam
  • @kierdel wojnę jednak przegrali

Tematy w dziale