35 obserwujących
2000 notek
1112k odsłon
181 odsłon

Zdjęcia i Wideo. Narodowcy i wolnościowcy protestowali przeciwko Unii Europejskiej. Geje,

Wykop Skomentuj

Jan Bodakowski
Zdjęcia i Wideo. Narodowcy i wolnościowcy protestowali przeciwko Unii Europejskiej. Geje, komuniści i groteskowa opozycja atakowali patriotów

Sympatycy Konfederacji, konserwatyści, narodowcy, wolnościowcy, antykomuniści, katolicy, działacze Federacji dla Rzeczpospolitej (z Markiem Jakubiakiem), Ruchu Narodowego (z Robertem Winnickim, Krzysztofem Bosakiem), ONR ABC (frondy z ONR), Młodzieży Wszechpolskiej, partii Korwin Wolność (z Januszem Korwineme-Mikke), w towarzystwie działaczki antyaborcyjnej Kai Godek, przeszli w kilkutysięcznym marszu przeciwko Unii Europejskiej przez Warszawę.

Nad maszerującymi powiewały liczne flagi biało czerwone. Widać było nieliczne transparenty, anty unijne, katolickie, przypominające o współpracy Rosji i UE, faszystowskim, marksistowskim i antykatolickim charakterze Unii Europejskiej.

Nad tłumem rozbrzmiewały okrzyki krytyczne wobec homo lewicy, marksizmu na uczelniach, Unii Europejskiej, roszczeń żydowskich, PiS i PO.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Marsz przeciwników Unii Europejskiej zakłócali osobnicy z groteskowej opozycji, lewicowi ekstremiści, geje, i inni miłośnicy bananów. Na placu Zamkowym etatowi uczestnicy lewicowych protestów trzymali dwustronny transparent ze zdjęciem dzieci z Auschwitz i „hasłem tak kończy się nacjonalizm” (moje pytanie o to, czy tak kończy się też żydowski nacjonalizm syjonizm, przerosło ich możliwości intelektualne i nie byli w stanie na nie odpowiedzieć). Z drugiej strony na transparencie groteskowej opozycji było hasło wielka polska różnorodna (zilustrowane grafiką, na której było widać kontur polski wypełniony flagami sodomitów, różnych krajów, w tym i Izraela).

Kolejna pikieta przedstawicieli groteskowej opozycji stała koło pomnika Kopernika. Emerytki z groteskowej opozycji zarzucała przeciwnikom UE działanie na rzecz Rosji, niewdzięczność wobec Brukseli (którą trzeba słuchać, bo daje Polsce kasę), chęć doprowadzenia do wojny domowej, niszczenie marzeń Jana Pawła II o europejskiej rodzinie, nazistowskie poglądy.

Na rogu Nowego Światu i Świętokrzyskiej Obywatele i Antifa zorganizowali blokadę marszu przeciwników Unii Europejskiej. Warto przypomnieć, że Kodeks Karny przewiduje do 2 lat wiezienia za blokowanie legalnego zgromadzenia. Według polskiego prawa każde zgromadzenie zgłoszone do urzędu, do chwili rozwiązania go przez mające ku temu uzasadnione powody władze jest legalne (władze nie mają prawnej możliwości zakazania zgromadzenia). Art. 260. Kodeksu Karnego jednoznacznie przewiduje, że "kto przemocą lub groźbą bezprawną udaremnia przeprowadzenie odbywanego zgodnie z prawem zebrania, zgromadzenia lub pochodu albo takie zebranie, zgromadzenie lub pochód rozprasza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2". Oczywiści osobnicy z groteskowej opozycji od lat blokujący zgromadzenia są po kilkadziesiąt razy uniewinniani przez sądy.

Przedostania kont pikieta groteskowej opozycji przeciwko polskim patriotom miała miejsce przy wyjściu ze stacji metro Uniwersytet, a ostania stała przed biurem Unii Europejskiej. Przeciwnicy UE traktowali emerytów z groteskowej opozycji z politowaniem pełnym humoru.

Nie da się ukryć, że przedstawiciele groteskowej opozycji chcąc uniemożliwić przeprowadzenie marszu przeciwników UE, wykazują swoją niedemokratyczną tożsamość, przejawiającą się w odbieraniu prawa do wolności słowa i demonstracji oponentom politycznym, w nieustannym blokowaniu cudzych zgromadzeń.
image
image
image
image
image
image
image
image
imageimage
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/59295331_2362672700475224_7805650233488048128_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=a740c1b75a2284a9d7d733bb9d72c036&oe=5D692739
image

Marsz przeciwników UE miał miejsce w 15 rocznice inkorporacji ziem polskich do Unii Europejskiej. Na trasie przemarszu przeciwników UE był festyn pro UE. Można było na nim spotkać licznych emerytów popierających obecność Polski w UE.


image
image
image
image
image
image

Podczas marszu przeprowadziłem kilka wywiadów z politykami Konfederacji na temat ich rzekomych związków z Rosją. Część z nich opublikowana jest już w internecie.

Wideo wywiad Jana Bodakowskiegi. Krzysztof Bosak: Sakiewicz jest tubą kłamstwa pisowskiego| Kaczyński chodził do ambasady radzieckiej


Wideo wywiad Jana Bodakowskiego. Robert Winnicki o redaktorach z Republiki i GP: Trzeba zapamiętać nazwiska plugawych dziennikarzy

Wideo wywiad Jana Bodakowskiego. Marek Jakubiak: Sakiewicz zszedł do poziomu asfaltu | Rosja to niedźwiedź bardzo dobrze uzbrojony

Wideo wywiad Jana Bodakowskiego. Jacek Bartyzel: PiS jest w panice | Sakiewicz nie rozumie polityki suwerennościowej

Wideo. Marsz Suwerenności


Wideo. Zwolennicy UE

Marsz przeciwników UE
Jan BodakowskiWykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale