198 obserwujących
71 notek
297k odsłon
  149   0

Wszystkiemu winien Roman Giertych

Minister Katarzyna Hall za bałagan na maturach obarcza... UWAGA - Romana Giertycha. Już wyobrażam sobie jak minister Giertych układa zadania z polskiego upychając kolanem, wbrew rozpaczliwym oporom ministerialnych urzędników, tekst Jacka Żakowskiego. W końcu po długich negocjacjach Roman Giertych dokłada na odczepnego tekst Igora z salon24 i zabiera się za zadania z wielomianem.

Tak - Jestem przekonany że tak musiało to wyglądać. Szkoda że tych strasznych praktyk nie wyciągneli bystrzy dziennikarze podczas kampani wyborczej. Jak długo będzie jeszcze wychodzić z ukrycia ponura prawda o latach polskiej Smuty 2005-2007? Czekam aż min. Rafał Grupiński zaproponuje powołanie komisji śledczej.

A może z komisją poczekać lub powołać jeszcze jedną zbiorczą - taką do zbadania wszystkiego!!

Przecież za ślamazarną budowę autostrad i horrendalne ceny budowy każdego kilometra trzeba będzie pociągnąć do odpowiedzialności Jerzego Polaczka, i kolejno: za ewakuację szpitali w Jędrzejowie i w Tomaszowie Mazowieckim, Bolesława Piechę albo min Jarosława Pinkasa, za kolejne samobójstwa w aresztach Zbigniewa Ziobrę, Ludwika Dorna i Z. Wassermana....

A prezydent się dziwi że media nie zajmują się rozliczaniem ekipy Tuska z realizacji programu wyborczego. No właśnie - przecież media od dawna wiedzą to co dziś powiedziała minister Hall.

Lubię to! Skomentuj83 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale