198 obserwujących
71 notek
298k odsłon
  422   0

Czarny dzień gazety wyborczej - czyli geje wpuszczeni w kanał

Tomek Terlikowski pisząc dziś o badaniach publikowanych w gaz wyb, nie zuważył ewidentnej zdrady, jakiej dopuszczono się w sprawie gejów i lesbijek.

Ale po kolei

Na pierwszej stronie zapowiedź, jak to finezyjnie ujmuje redakcja z ul Czreskiej - „katastrofy”

Dlaczego? - Ano Irlandczycy m.in. z niewiedzy (tak ocenia autorka) nie chcą się zgodzić na traktat UE … Nie ma co marzyć o wspólnym unijnym prezydencie i szefie unijnej dyplomacji. Wyglada na to że traktat na razie do kosza.

Ale to dopiero początek. Odwracam stronę i co?

Dwa tytuły jeden o tym że odmówiono aborcji zgwałconej 14 - latce, a drugi o tym że Polacy są braćmi Giertycha.

Okazało się że woluntariusze pro life okazali się skuteczniejsi od Wandy Nowickiej. Federa nie zdołała nakłonić czternastolatki do aborcji. Dziewczyna nie przerwie ciąży i chce urodzić dziecko. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5288282,Odmowili_aborcji_zgwalconej_14_latce.html

 

Pod spodem wyniki badań CEBOS- Co Polacy myślą o homoseksualistach. -Istna masakra! http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5288286,Polacy___dzieci_Giertycha.html

 

Piotr Pacewicz nie wytrzymał - najpierw użył najstraszniejszej (chyba tylko na Czerskiej) obelgi jaką jest porównanie do Giertycha, a potem w komentarzu pisze że jesteśmy społeczeństwem zawziętych sztywniaków, pełnych złych uczuć których nietolerancja ociera się o okrucieństwo.

Wieloletnia operacja - gigantyczny wysiłek redakcyjny, logistyczny i każdy inny… efekt- kompletna wtopa! Polacy nie dorośli do gazety i nie dają się zmodernizować ( podobnie zresztą jak te tłumoki z Irlandii) Efekt przeraża. No bo czy gazeta nie wystawiła swoich ujawniających się ???

A jakby tak te badania opublikować wcześniej, to czy naiwniacy chcieli by się tak ot szast prast ujawnić? Gdyby ci  których namówiono na coming out wiedzieli, że żyją wśród ludzi pełnych okrucieństwa, czy mieli by odwagę by się przyznać?

Ładnie to tak wypuszczać biednych czytelników - namawiać ich, zachęcać a teraz jak w po łbie - takie statystyki publikować. Czy to nie podłość?

Jakby tego mało Piotr Pacewicz został Hiacyntem Fundacji Równości.

Lubię to! Skomentuj65 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale