0 obserwujących
195 notek
105k odsłon
671 odsłon

Dlaczego nie potrzeba nam ludzi pokroju Tuska ?

demotywacyjna wielka rodzina Donalda zwanego Tuskiem copy : demoty
demotywacyjna wielka rodzina Donalda zwanego Tuskiem copy : demoty
Wykop Skomentuj6

 Dlaczego Europa nie potrzebuje rodziny Tuska ? 

 

Daniel Cohn-Bendit, eurodeputowany partii zielonych, wskazał na powody dla których Donald Tusk nie jest już nie tyle mile widziany na euro salonach – co uważany jest za szkodliwego osobnika.

Reprezentuje wszak te same patologie które i w Polsce święcą tryumfy jak : nadmierny liberalizm, załamanie usług publicznych czy niepewność na rynku pracy. Dodać należy nepotyzm i korupcję polityczną jego koalicji.

Poseł wskazuje na wynikające z zaniechań  w pracach ze strony polskiego rządu w takich dziedzinach jak : walka ze zmianami klimatycznymi i  polityki energetyczna. Niepodejmowanie uporządkowanych działań w tej dziedzinie powoduje, iż Polska pozostając zapóźniona cywilizacyjnie w tym zakresie jednocześnie wpływa negatywnie na te procesy w skali całej Unii i w efekcie tej części świata.

Jest to powód dla którego stracone dla Polski ostatnie 5 lat są argumentem za tym by takich ludzi jak Donald Tusk nie promować w skali nie tylko kraju ale i samej EU. Wszak nie leży to w niczyim interesie.

Efekt rządów liberałów takich jak polski Premier to w skali nie tylko Polski – rozwój aroganckiej i niekompetentnej biurokracji, która jest źródłem obecnego kryzysu – jego skali w Europie. Wszak forsowanie przyjęcia Grecji do strefy EURO wbrew ekonomicznym uwarunkowaniom to socjalizm w czystej formie. Jedna z najbardziej szkodliwych ideologii w historii naszego kontynentu.

Gdyby nie ta ideologia nie pozwolono by  kraj o wykwicie kreatywnej księgowości został wprowadzony do strefy EURO. Podobny przypadek mamy obecnie w Polsce. Kreatywna księgowość tego rządu służy jedynie realizacji celów politycznych osób takich jak Donald Tusk. Ukrywanie wszak rzeczywistego stanu zadłużenia kraju – jest działaniem na szkodę Skarbu Państwa. Niemożliwe staje się w tym ciągłym zamiataniu i ukrywaniu stanu zobowiązań publicznych podjęcie realnych działań naprawczych. Rząd tego człowieka koncentruje się jedynie na działaniach pseudoksięgowych, które nie służą niczemu innemu poza utrzymaniem władzy.

Taki człowiek nie jest potrzebny nie tylko Polsce, ale i Europie.

Cohn-Bendit wskazuje na działania szkodliwe dla Polski jak i Europy jakie podejmuje polski rząd, którego powodem jest jedno jego niekompetencja i wynikający z tego faktu bezwład.

Nie podejmowanie żadnych działań naprawczych. I koncentrowanie się na generowaniu sztucznych problemów mających charakter działań PR. Nic poza tym.

To niezwykle niebezpieczne.    Tuska Tu  i Teraz.  

 Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale