0 obserwujących
195 notek
105k odsłon
524 odsłony

POparcie spada Premierowi Tuskowi Donaldowi

demotywatory: rydwany krasnali Tuska Donalda
demotywatory: rydwany krasnali Tuska Donalda
Wykop Skomentuj1

 Poparcie spada z powodów liberalnych socjaliście

Przewinęło się badanie na próbie 1111 dorosłych polaków i wyszło, że nie staje …. Już Premierowi jak drzewiej. Co za kałabania znaczy się w którą my papali, tak wprost. Słupek się nie wznosi z poparciem. Chciałoby się powiedzieć, że lemingi dały pewnej części ciała – ale byłaby to palikotyzacja życia publicznego.  

Ale co tam … małe Oczki Premiera zagubione gdzieś w kraju gdzie mówią językiem którego on nie rozumie – bo przecież i anglijskij u naszego batiuszki na poziomie in minus A5 przecież.

Zastawialiście się czasem jaka myśl może kryć się za tymi małymi oczkami, która nie przebija się przez te zaciśnięte usta ? Zaciśnięcie ust, jakie jest cechą tego wielbiciela czarnego PR, to objaw pewnego stanu umysłu.

Czy ta myśl zastanawia się co stanie się z nią gdy kłamstwa, którymi się żywi przestaną i tzw. lemingom smakować ? CO stanie się gdy ostanie mu się jedynie nomenklatura i aparat partyjny ?

Spada więc podobno poparcie Premierowi.

To dobrze czy źle ?

Co stanie się z tą myślą gdy ujrzy w lustrze inną : jestem kłamstwem i fałszem ? Czy to będzie jej katharsis ?

Co myśl ta myśli uzyskać na salonach europejskich ? Jak myśli walczyć z pytaniem : po coż ci tyle tych miliardów , kiedy gwarancji, że ich nie przeputasz żadnej nie ma ?

Nawet księgowość u was już tylko kreatywna. A z zieleni został już jedynie oślizgły glut ?

W walce o budżet EU cieszyć może racjonalne stanowisko braci Czechów i Anglosasów, którzy po prostu mówią nie ideologii w gospodarce. I temu samemu poziomowi profesjonalizmu jaki panuje w jednym i drugim.

Zastanawiałem się co ma wspólnego, na płaszczyźnie management,  nasz Premier z Frau Kanzlerin. I wiem … choć żadna to eureka, ale wiem – to lotnisko w Modlinie. Niemcy budując swoje w Berlinie też z terminami i innymi drobiazgami zdążyć nie mogli. Jak my  w Modlinie.

Dlatego tak dobrze się rozumieją oboje.

Gazeta Polska w numerze  z 6 lutego 2013 roku  opisuje fenomen Klubów „Gazety Polskiej” właśnie. Ludzie chcą oddziaływać na rzeczywistość i realizować swoje interesy. Skoro władza realizuje jedynie swoje .

Co myśli myśl naszego premiera, gdy zdaje sobie sprawę, że dla tych ludzi jest on zwykłym małym kłamcą ?

Kiedyś zastanawiałem się dlaczego Premier tak nerwowo porusza się za mównicą  sejmową … teraz wiem. Mały chłopiec przyłapany na kłamstwie tak właśnie robi.

Czas wydorośleć Premierze.

Czas na Ciebie wyborco. Dojrzej. Po co ci kolejny socjalista mieniący się liberałem ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9 małych krasnali poszło do lasu po drewno, jednego kłamczucha zjedli wilcy  i zostało ich tylko 8  

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale