35 obserwujących
1137 notek
422k odsłony
  1533   0

Musisz to przeczytać: "JUDEOPOLONIA / INWAZJA UPIORÓW 1944-1970"

 

 

 

"O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej Polski" Zdzisław Ciesiołkiewicz

Fragment "o Ozjaszu Szechterze": 

"Na przełomie 1943/1944 roku - tuż po śmierci Lampego - do akcji przystąpił  (Jakub)  Berman. Za aprobatą Mołotowa i Berii, pod pretekstem rzekomej "troski" o sprawy Związku Patriotów Polskich i polskiego wojska, uzyskał zgodę na odbywanie spotkań swojej grupy w Moskwie, celem omawiania zagadnień politycznych w wieloosobowym składzie. Grupa posiadała antypolski charakter. Jej kierownictwo tworzyli: m.in. Berman, Szyr Minc. Do tej grupy należeli Groszowie, Bristigierowa, Borejsza, Zambrowski, Ochab, Wierbłowski, Antoni Alster, Wilhelm Billing, Juliusz Burgin, Adam Bromberg, Anatol Fejgin, Ozjasz Szechter / ojciec Adama Michnika / Rubinsztajn, Kubarowie i legion innych.
(str.31) Jest Wiosna 1944 roku. Armia Polska w ZSRR stoi u bram Polski. W dwuch grupach, w maju i w lipcu przybyła do Moskwy - przez linię frontu - Delegacja Krajowej Rady Narodowej, w ogólnie znanym składzie. Delegacja KRN i reprezentujący Związek Patriotów Polskich zasiadając do rozmów wzajemnie się nie znali. / ... / W rozmowach politycznych o zasadniczym znaczeniu prym wiedli: Berman, Drobner, Borejsza-Goldberg, Marian Spychalski. Ujawnił sie Minc.
Wasilewska, Witos, generał Berling / dowódca Armii Polskiej w ZSRR / , generał Zawadzki / przewodniczący Biura Komunistów Polskich w ZSRR / , spełniają rolę gospodarzy na wiecach, posiedzeniach, spotkaniach oficjalnych. 
Delegaci z podziemnej Polski i oficjalni kierownicy polityczni ZPP i dowódca Armii Polskiej wygłaszają szczere, prostolinijne przemówienia, składają historycznie ważne deklaracjereprezentujące polski punkt widzenia, kreślą program społeczny narodu polskiego. Mówią o nowej rządnej Polsce, Ojczyźnie ludu pracującego miast i wsi - matce sprawiedliwej dla wszystkich swoich dzieci. Masa żołnierska oklaskuje, serdecznie i szczerze przyjmuje słowa swoich przywódców. Polacy rozrzuceni po całym terytorium ZSRR i na wyzwalanych terenach, z otuchą i nadzieją oczekują "wybuchu" nowej Polski.
Lecz "projekty" kadrowe władzy rządowej i inne różne skryte decyzje rodzą się w tajemnym sładzie. decyzje polityczne i personalne, w gruncie rzeczy, znalazły się poza zasięgiem Wandy wasilewskiej, Berlinga, Witosa, zawadzkiego, ale o tym, oni jeszcze nie wiedzieli."

<>

Autorem książki jest współpracownik i przyjaciel gen. Berlinga, Zdzisław Ciesiołkiewicz


Generał Zygmunt Berling był kluczową postacią początku tworzenia się idei Niepodległej Polski pod patronatem ZSRR i Stalina. Postać nie tylko kontrowersyjna, ale też najlepiej poinformowana o tym, jak doszło do wypaczenia komunistycznych ideałów, pod zarządem "towarzyszy żydowskich" i żydowskiej "V Kolumny PRL-u". /  Ksiażka ta stanowić może dowód na to, że począwszy od roku 1943 do czasów współczesnych (przypuszczalnie, z przerwą na rządy gen W. Jaruzelskiego), Polską rządzona jest, tylko i wyłącznie, przez elity pochodzenia żydowskiego. 

Mało tego, może stanowić podstawę do przypuszczeń, że współcześnie zachodzące na naszych oczach wydarzenia, są sterowane przez współczesnych żydowskich syjonistów dążących do stworzenia JUDEOPOLONII i zabezpieczenia Żydom przestrzeni życiowej, w obliczu faktu, że państwo Izrael, może nie przetrwać w Palestynie i upaść, w nieodległym już czasie.
   
"Antypolskie sprzysiężenia" 
Z pamiętnika gen. Zygmunta Berlinga / 1943 r. 
"Za plecami Armii walczącej krwawo o wolność i szczęście Ojczyzny, wrogie ręce, w naszym domu wychowane, usiłowały je zakuć w nowe kajdany ... Wróciło wspomnienie sprzed lat. 17 września 1939 roku na ulicy Niemieckiej w Wilnie, zamieszkałej prawie wyłącznie przez burżuazję żydowską, spotkałem o godzinie szóstej rano dwa czołgi radzieckie oblężone przez tłum wiwatujących. Sami Żydzi. Starzy i młodzi, kobiety i dzieci śpiewali i obrzucali czołgi kwiatami - widocznie już wcześniej przygotowanymi na tę okazję. A że to te czołgi, zdławiły ostatni dech wolności na tej ziemi? Niech płacą goje! ... 
- Nu coo? - Wasze przeszło! Teraz my
- powiedział do mnie stary znajomy Żyd. Dziś zrozumiałem, że to był zwiastun. .. 
Stworzono parawan, za którym wybranego narodu elita, w osobach Bermana, Zambrowskiego i (innych) ... ujmowała w swe ręce ster rządów w Państwie. Oni wiedzieli od dawna, jak przystąpić do dzieła. Nie zapomnieli dewizy, że masa to bydło, które musi być jednak prowadzone na dobrym łańcuchu. Pod pokrywą szczerych intencji zwiedli naszą czujność, wykuli ten łańcuch w postaci służby bezpieczeństwa, oraz spreparowanej prokuratury i sądów zdegradowanych do roli narzędzi władzy. Wszystko w imię potrzeb walki z kontrrewolucją. ..
Kto chce niech wierzy, że taki był cel żydowskich machinacji. Fakty mówiły, że dla mafii rządzącej, nie ma w Polsce Polaków - są tylko Żydzi i goje! "     

 KSIĄŻKA, KTÓRĄ MUSISZ PRZECZYTAĆ

 
INWAZJA UPIORÓW 1944 -1970 

Zdzisław Ciesiołkiewicz

Warszawa 1956-1979 
UWAGA !!!  Ksiażka o tym kto i jakimi metodami wprowadzał komunizm w Polsce po 1943, i co z tego wynika dla naszej obecnej sytuacji politycznej. Aby ściągnąć PDF należy skorzystać z podanego linku, otworzyć stronę "Netload". Po otwarciu zobaczysz dwa zegary. Pod prawym zegarem kliknij na "DAWNLOD FREE", odczekaj 30 sek., przepisz czterocyfrowy numer do okienka, kliknij NEXT, odczekaj 20 sek. Następnie, kliknij na napis "Or click here" i ściągnij PDF. 

Aby dokładniej "wczuć się" w tło historyczne bardzo, ale to naprawdę bardzo, polecam dwie inne książki (linki na dole notki). Wszystkie trzy razem, to swoista "HISTORYCZNA TRYLOGIA"pisana przez trzech różnych ludzi, ale co jest zadziwiające, łącząca się w jedną całość, przedstawiającą historię Polski i Rosji w ostatnich 100 latach. - A wszystko zaczęło się w 1917 roku rewolucją w Rosji i przejęciem władzy przez Żydów, którzy tak naprawdę Żydami nie są, a są potomkami tatarsko-tureckich Chazarów. Ale o tym w książce "Paradoksy Historii" Uszkujnika.     
<>

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale