0 obserwujących
9 notek
6050 odsłon
  453   0

No boże kochany, pociągi się stuknęły

  Panie kochany, po co pan dochodzi. Po co tu bruździć.

 

 

Pociągi się, panie, stuknęły. No się stuknęły, co poradzić? Po co od razu raban podnosić, wstyd nam robić na całą Europę? Szanują nas teraz, więc po co im mówić, że się stuknęły.

 

Pan, to taka gorąca woda! Że od razu ktoś winny, że szukać przyczyny, że reformy robić. A po co, panie? Lata to-to po torach to i się czasem stuknąć musi. Smutek, że ludzie dobrzy zginęli, ale my tu drugą Barcelonę budujemy, to drwa muszą lecieć.

 

Pan, to od razu, że szklanka pusta. A drogi? A stadiony? Rośnie wszystko, szanują nas, trzysta – Panie – miliardów nam dadzą! Trzysta, dokładnie. Takie pociągi tu zbudujemy, że Niemiec na zadzie, Panie, usiądzie. Już zdjęcia są w gazetach – Pędolino sprowadzimy, wszystko będzie. Bo my tu mosty, Panie, budujemy, a nie, że od razu polityka.

 

Pan, tu gada, że tam brytyjczyki, jak u nich katastrofa była, że całe ich PKP zlikwidowali, że nowa firma powstała, że młodych zatrudnili, że polityków wywalili, że normy bezpieczeństwa zmienili, że teraz bezpiecznie, że koszty 30% w dół, że tam takie pan gada!

 

Ale, panie mój kochany, tu jest Polska! Tu nie brytyjczyki. Tutaj naród zadowolony, że parówkę ma, Panie, w zupie i że taniec z gwiazdami. Tutaj ciepła woda w kranie jest ważna, a nie tam jakieś fanaberie, że pociągi mają się nie stukać.

 

Pan byś się karierą zajął, byś se pan w mediach celebrytą został, pieniążki zarobił, a nie tu z motłochem i faszystami Pan przestajesz.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale