10 obserwujących
89 notek
103k odsłony
  465   7

Sami są sobie winni, że umarli! - Niedzielski o nadmiarowych zgonach

Adam Niedzielski jest niewinny, bo gdyby Polacy nie byli leniwymi, tłustymi świniami to wciąż by żyli.

 Szanowni Państwo, niniejszym stwierdzam, że Minister Zdrowia Adam Niedzielski właśnie znalazł sobie 'alibi' w sprawie nadmiarowych zgonów, których wraz z Premierem Mateuszem Morawieckim był niewątpliwym sprawcą, w ciągu ostatnich dwóch lat.

Kiedy przeczytałem dzisiaj wypowiedź Pana Ministra, nie za bardzo mogłem uwierzyć w autentyczność Jego słów. Przeczytałem więc ten fragment kilka razy i ku mojemu zdumieniu okazało się, że to co widzę to autentyczna wypowiedź Ministra Zdrowia. Poniżej fragment tego co powiedział w Polsat News:

"Minister odniósł się także do nadmiarowej liczby zgonów odnotowanej w Polsce. Stwierdził, że 200 tysięcy to bardzo duża liczba. Dodał, że z przeanalizowanych danych wynika, że jest to spowodowane złym stanem zdrowia Polaków, a nie ograniczoną dostępnością do pomocy lekarskiej w trakcie pandemii. - W zestawieniu z danymi z krajów, których społeczeństwa bardziej dbają o zdrowie, wynika jasno, że problemem jest styl życia Polaków. Wpływ na nasze zdrowie ma przecież tryb życia, a także dieta i nałogi - wyjaśnił Niedzielski."

Tak bezczelnego i jednocześnie bezkarnego człowieka jeszcze w III RP nie było. Setki tysięcy dramatów rodzin ludzi, którzy przez brak należytej opieki lekarskiej zmarli w osamotnieniu, którzy byli odprawiani z kwitkiem kiedy potrzebowali operacji lub zwykłej konsultacji, zostały zdeptane buciorami Adama Niedzielskiego.

Może trzeba przypomnieć Panu Niedzielskiemu, kto rozkazał polskim szpitalom leczyć tylko i wyłącznie jedyną słuszną chorobę jaką był koronawirus? Ja tego nie rozkazałem, moi znajomi i rodzina tego nie rozkazali. Może Państwo wydawaliście takie rozkazy? Wydaje mi się, że też nie. Wychodzi więc na to, że to Minister Zdrowia, którego obowiązkiem jest zapewnienie opieki medycznej każdemu Polakowi (KAŻDEMU! NIE TYLKO CHOREMU NA COVID-19), wydał rozkaz, żeby lekarze masowo olewali inne choroby, a leczyli tylko jedną słuszną, zwykłą... grypę - jak się niedawno okazało.

Przecież w normalnym kraju (skoro podobno mamy demokrację) ludzie powinni tego Niedzielskiego rozszarpać na ulicy po pierwsze za to, że swoimi decyzjami zabił ich bliskich, a po drugie za to, że jest bezczelny i ma tupet jak taran. Zero skruchy.

Oczywiście wśród ludzi pełne zrozumienie, bo przecież to Minister, no to chyba wiedział co robi. Otóż nie! Wychodzi na to, że nie wiedział i samo Ministerstwo Zdrowia to zresztą przyznało po tym jak trzy miesiące temu, zimny ruski czekista Putin odwołał koronawirusa na świecie.

Adam Niedzielski według mnie powinien siedzieć w więzieniu, za to, że przez Jego decyzje śmierć poniosło ponad 200 tys. ludzi, którzy w normalnym trybie obsługi medycznej prawdopodobnie w ciągu ostatnich dwóch lat by nie zmarli. Patrząc jednak na to, jak Polacy szybko zapomnieli o tym, kto zgotował im niewolnicze, zamordystyczne piekło przez ostatnie lata spowodowane debilnymi i nic nie dającymi lockdownami, wychodzi na to, że Minister Niedzielski niedługo sam zacznie wierzyć w to, że to co robił było słuszne.

Nie możemy teraz tak po prostu, przejść do porządku dziennego, udając że nic się nie stało, kiedy nawet dzisiaj dowiadujemy się o tym, że podczas czasów zamordystycznych lockdownów pewna kobieta spędziła, aż 5 miesięcy w areszcie tylko za to, że wyszła z domu podczas izolacji, żeby kupić leki i żywność swojemu niepełnosprawnemu mężowi. Śmieszne prawda? No nie, ani trochę... Pięć miesięcy w areszcie za spacer na świeżym powietrzu, bo jakiś oszołom wymyślił, że na dworze bez maski na twarzy można zarazić się grypą. Halo! To się działo naprawdę!

Obecnie, świat stoi w obliczu kolejnej groźnej epidemii - 'Małpiej ospy'. Już wszyscy 'kumaci' zacierają rączki bo jest kolejna okazja do zarobku. Niedzielski też zamówił już tysiąc szczepionek dla personelu medycznego w Polsce, więc jeszcze chwila, skończy się temat Rosji atakującej Ukrainę i przejdziemy do kolejnego rozdziału opowieści o gnojeniu ludzi.

Co nas czeka? Prawdopodobnie jeszcze bardziej szalone pomysły naszych rządzących, ale być może odpowiedzialność za tresowanie Polaków weźmie tym razem WHO, która nie bez przyczyny jest w trakcie opracowywania traktatu, który ma zapewnić jej pełne zwierzchnictwo nad kolejnymi epidemiami. Co to będzie, jak 'małpia ospa' opanuje media już całkowicie? Bo większą zarazą niż każdy kolejny wirus będzie z całą pewnością to szambo, które będzie wybijało się z TVP, TVN i Polsatu, każdego dnia strasząc Polaków, że jak będą nieposłuszni i nie wyrzekną się wolnej woli to wszyscy poumierają. A jak zdecydują się na oddanie pełni wolności władzy to może przeżyją i będą mogli cieszyć się swoim ulubionym konsumpcyjnym stylem życia i Netflixem w jakichś rezerwatach przygotowanych wcześniej przez WHO.

Jeżeli nie rozliczymy Niedzielskiego za zbrodnie, których jest autorem, to niestety, ale nie będzie dla nas ratunku. Koronawirus to był test, na ile Rząd może sobie pozwolić w konfrontacji ze swoimi obywatelami. Jak nie rozliczymy Niedzielskiego i Morawieckiego to będzie dla nich sygnał, że mogą z nami zrobić wszystko. 


Źródło wypowiedzi z Polsat News:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-05-27/malpia-ospa-jest-bardzo-rzadka-choroba-zakazna-odzwierzeca-endemiczna-na/ 

Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale