10 obserwujących
87 notek
102k odsłony

Soviet mental - polska recepta na przyszłość

Od ponad 30 lat nie jesteśmy w stanie doścignąć naszych zachodnich sąsiadów, mimo iż oni sami, rzucają sobie kłody pod nogi w postaci sprowadzania egzotycznych imigrantów, walki z klimatem i narzucania własnemu społeczeństwu homo-ideologii. Co powoduje u nas taki defetyzm? Może nie brak chęci i umiejętności, a po prostu czysta, ludzka głupota?

Inflacja szaleje, Morawiecki się śmieje

Po raz kolejny warto zadać pytanie naszemu Premierowi "Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?". Oglądając jedynie telewizję można uwierzyć, że nawet szalejące, wysokie ceny to i tak sukces Rządu Mateusza Morawieckiego. Jednak kiedy chociaż na kilka minut włączy się swój mózg do działania to rzeczywistość przestaje być taka kolorowa...

Wiedza ekonomiczna Polaków powodem wysokich cen

Przez ekonomiczną głupotę Polaków, którzy do rządzenia wybierają co cztery lata ciągle tych samych cwaniaków, prawdopodobnie nigdy nie staniemy na obie nogi. Oni obiecują nam 'michałki', my to kupujemy, a później budzimy się z potężnym długiem publicznym, mega inflacją i brakiem punktu zaczepienia, żeby to wszystko naprawić nie ponosząc konsekwencji w postaci wielkiego ogólnopolskiego 'zaciskania pasa'.