kokos26 kokos26
13
BLOG

Dni Hańby

kokos26 kokos26 Polityka Obserwuj notkę 3


Czerwiec jest miesiącem w którym wracamy pamięcią do tragicznych wydarzeń jakie rozegrały się na placu Tien An Men w Pekinie. To wtedy właśnie komunistyczny reżim w Chinach rozjechał czołgami pokojową demonstrację studencką w noc z 3 na 4 czerwca 1989 roku. Są do dziś w Polsce i na świecie ludzie, którzy właśnie tej nocy palą w oknach świece by upamiętnić ofiary.

Sądząc z tonu niektórych mediów i polityków godzina 7 minut 15 dnia 20-06-2007 roku to wydarzenie porównywalne w swej skali i brutalności z wydarzeniami w Pekinie.

Przepchnięcie protestujących pielęgniarek z jezdni na chodnik (5m) będziemy czcić i upamiętniać przez długie lata.

Już nazajutrz właśnie o 7.15 zapaliłem świeczkę w swoim oknie lecz efekt był szczerze mówiąc żaden. Złośliwy i perfidny reżim Kaczyńskich zapewne celowo wybrał jako czas akcji biały dzień po to, aby czczenie kolejnych rocznic było utrudnione i mało spektakularne.

Jeszcze dziś, kiedy już wszyscy rozgarnięci wiedzą, że okupujące siedzibę premiera pielęgniarki mogą opuścić budynek w każdej chwili TVN i TVN24 podają następujące komunikaty:

„Pielęgniarki PRZETRZYMYWANE są w haniebnych warunkach”

Na czym ma ta hańba polegać?

Otóż zajmowana sala konferencyjna została tak złośliwie zaprojektowana i umeblowana, że nie ma w niej łóżek dla okupujących i biedne pielęgniarki nie mogą się wygodnie wyspać.

Złośliwy rząd nie zapewnia urozmaiconych posiłków. Ciągle kanapki i kanapki. Z łososiem, serem białym, żółtym, szynka, polędwicą........do znudzenia i w kółko, że aż rzygać się chce.

Hańby dopełnia fakt, że nie zrobiono wywiadu z okupującymi na tak ważkie tematy jak :

  1. czy w ogóle, a jeśli tak to kiedy Panie miesiączkują?
  2. czy używają Panie podpasek czy tamponów?
  3. jeśli tamponów to jaki rozmiar? mini, normal, a może maxi?
  4. czy, któraś z łamiących prawo Pań pali papierosy?
  5. jeżeli tak, to ile i jakiej marki

Do wymyślnych tortur stosowanych przez rząd można dodać niedostarczenie odbiornika radiowego i telewizyjnego.

Ani razu nie podano witamin na co skarżą się okupantki.

Ostatnia informacja mówi o tym, że posiłki są bardzo ubogie w bukiety jarzyn.

Może ktoś podpowie mi jaki sposób uczczenia tej gehenny wymyślić?

Świeczki odpadają. Sprawdziłem
kokos26
O mnie kokos26

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (3)

Inne tematy w dziale Polityka