Zostaw za sobą piękna ślady...
Szczęście to codzienne odczuwanie własnego wolnego istnienia
158 obserwujących
1783 notki
1384k odsłony
  254   1

Mężczyzna ma panować nad sobą i mieć silną wolę!

Żyjemy dzisiaj w świecie powolnego odchodzenia od tego jakie są prawdziwe i naturalne role męskie, i żeńskie w życiu codziennym. Mężczyźni stają się coraz mocniej zniewieściali a kobiety - o ile można tak powiedzieć - zmężczyźnione. Tradycyjne męskie i żeńskie role zostały już tak ze sobą pomieszane, że nawet zaczynają funkcjonować w obiegu różne płcie, gdzie anaturalni zboczeńcy, których jest może ze 2% ogółu społeczeństwa narzucają nam swoje chore idee i swoją niby wyzwoloną seksualność.

Świat postawił wszystko na głowie. Nie ma już wzorców, na których opierałoby się młode pokolenie. Tradycyjny podział ról w rodzinie zmienił się na korzyść feministycznego niby partnerstwa gdzie mężczyźni są zmuszani przyjmować role żeńskie a kobiety męskie. I ten brak męskich i żeńskich autorytetów w życiu codziennym zaburza cały cykl życia rodziny, który obowiązywał przez wieki rozwoju ludzkości.

Jakże wobec tego cenne bywają te głosy, które pokazują czym tak naprawdę winna być rodzina i jakie w niej panować relacje między rodzicami i dziećmi.

Poniżej przedstawiam być może kontrowersyjne ale moim zdaniem prawdziwe opinie o roli mężczyzny i jakim on powinien być. Jest to wypowiedź przedstawiona w czasie katolickiej konferencji w obronie rodziny przez dra inż. Jacka Pulikowskiego. Mówi on bardzo bezpośrednio nie unikając trudnych tematów.

Szczerze polecam ten półgodzinny wykład, który może choć w części wstrząśnie nami-mężczyznami i pozwoli nam na spojrzenie na siebie z zupełnie innej perspektywy niż ta promowana przez lewaków na całym świecie.

Wnikliwego słuchania!


https://youtu.be/EIcifHGxtaw

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale