7 obserwujących
522 notki
70k odsłon
  90   0

Lato, Muzyka... [3]

***

Biale noce (White Nights) - film z 1985 roku w reżyserii Taylora Hackforda. Separate Lives piosenka duetu Phil Collins i Marilyn Martin.


***

Pearl Harbor - amerykański melodramat wojenny w reżyserii Michaela Baya. There You'll Be - Faith Hill.


***

Przeciw wszystkim (Against All Odds) - amerykański thriller neo-noir z 1984 roku w reżyserii Taylora Hackforda, na podstawie scenariusza Daniela Mainwaringa z 1947 roku. Remake filmu Człowiek z przeszłością. Tytułową balladę Against All Odds (Take a Look at Me Now) wykonuje Phil Collins.


***

Namiętności (Up Close and Personal) - amerykański dramat romantyczny z 1996 roku w reżyserii Jona Avneta. Because You Loved Me w wykonaniu Celine Dion nie znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu, ale została piosenką promującą obraz.


***

Manekin (Mannequin) - amerykańska komedia z 1987 roku w reżyserii Michaela Gottlieba. Piosenka Nothing's Gonna Stop Us Now grupy Starship otrzymała nominację do Oscara za rok 1987 w kategorii najlepsza oryginalna piosenka. 


***

Robin Hood: Książę złodziei - amerykański film przygodowy w reżyserii Kevina Reynoldsa. W tytułowej roli Kevin Costner. W gwiazdorskiej obsadzie m.in.: Alan Rickman, Morgan Freeman, Sean Connery i Mary Elizabeth Mastrantonio. Na ścieżce dźwiękowej do filmu znalazła się piosenka (Everything I Do) I Do It for You w wykonaniu Bryana Adamsa. Prawdopodobnie najlepszy live.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura