Varia
«zbiór różnorodnych tekstów, myśli lub notatek »
0 obserwujących
5 notek
2987 odsłon
120 odsłon

Aktywność DDT

Wykop Skomentuj3

Szanowny Jegomość DDT , ostatnim czasem bardzo uaktywnił się. Nie mam na myśli oczywiście wydanej  książki, którą uparcie promuje. Jej wartość zresztą została "odarta" z rzetelności już przez samego autora. Z chwytu propagandowego obliczonego na objawienie się jako mąż stanu, prowadzącego codzienne zapiski, notatki swoisty diariusz,  nic nie wyszło. Zamysł był piękny, aby stało się zadość historii, by przyszłe pokolenia mogły czerpać pełnymi garściami z dorobku tego niebywałego człowieka.


Jak bardzo zaangażował się w promocję samego siebie, niech świadczy o tym fakt,  że kiedy po gorliwych namowach wyznawcy jego idei wyszli  „na ulicę”,  On sam już nie wyszedł. Nieogarnięte tłumy mu to uniemożliwiły .


Tak pomyślałem sobie,  że ta aktywność w przestrzeni publicznej w ostatnim czasie nie jest tak do końca przypadkowa. Pana DDT zawsze cechowały kalkulacje  na zimno oraz zawsze w swojej działalności miał tzw. „ordnung”. Zero przypadków. Nic bez powodu i przyczyny.


Można tylko przypuszczać, że ta aktywność "czemuś lub komuś" może posłużyć. Czas to pokaże. Chyba, że szanowni czytelnicy, mają  inne zdanie.


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości