Blog
lozaszydercow
Waldorf and Statler
Waldorf and Statler Conrad Waldorf and Jerry Statl
0 obserwujących 368 notek 154768 odsłon
Waldorf and Statler, 2 listopada 2015 r.

A tymczasem w PO sukces goni sukces

-Staliśmy się ofiarą własnego sukcesu, oczekiwań ludzi, by przyspieszyć rozwój jeszcze bardziej - powiedział Radosław Sikorski w wywiadzie dla CNN i zaapelował do Europy o wstrzymanie się z osądzaniem PiS. (...)

Radosław Sikorski tłumaczył również porażkę PO w wyborach. Jego zdaniem, Platforma "padła ofiarą własnego sukcesu". Uniknięcie recesji i wzrost gospodarczy mogły być, według Sikorskiego, słabo odczuwalne przez część społeczeństwa, co spowodowało chęć wprowadzenia zmian.


Nie wiemy jak Państwu ale nam się serce kraje. Inne podroby w sumie też. Np wątroba.

Jest cudownie a tymczasem to wiecznie nienasycone społeczeństwo chce by było bardziej albo najbardziej. A to byłoby już siódme niebo. Doskonałość. To chyba taki stan kiedy opychasz się snacksami, popijasz je piwem i wiesz, że nie będziesz przytyty De Niro. Czy jakoś podobnie. Albo igraszki w haremie niemych kobiet.

Na szczęście znamy przyczynę porażki - jest nią sukces. Panie i panowie po prostu przesadziliście w swej skuteczności. Byliście za dobrzy na ten kraj i na tych ludzi. Gdzie indziej w jakichś Niemczech czy innej Syrii i owszem tak ale nie w tym kraju i nie na tych ludzi. Wasza doskonałość nas przygniotła. Wcześniej już przygniotła nas doskonałość Bula Komorowskiego i ogrom jego nadzieji. Ci nasi słabsi nie wytrzymali Waszego blasku i wyemigrowali - cieniasy. Na nic Wasze "ą-ę-paris-sarżę-mę" na nic wysublimowany smak i gust. Macki Waszej ośmiorniczki Was dopadły. Choć znając życie to Sowa z przyjaciółmi zaserwowali wam raczej niezła mątwę. I pomyśleć jaką przezornością wykazał się Radosław Radek Sikorski, że nie zamówił steku z rekina.

Mamy jednak dobrą wiadomość. Tzw. "prawica" z chyba jeszcze bardziej niż Wy "lewym" programem gospodarczym prawdopodobnie osiągnie te same sukcesy jak Wy a kto wie może i większe. I oni padną ofiarą własnych sukcesów. A wtedy wrócicie. Oczywiście nie jako PO. To se ne vrati. Tu już Was kojarzą ze zbyt wielkim sukcesem. Ale przecież można ponownie się przebrać w szaty liberała gospodarczego jak za czasów KLD, cmoknąć Petru poniżej swetru i udowodnić jak bardzo Heraklit z Efezu się pomylił. Bo tylko Sedes z Bakelitu nie myli się nigdy choć on jest bardziej fizjolog niż filozof.

LINK: Klęska urodzaju

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @SLAWEK SZTOMPKA Jednoznacznie wieloznaczne. Pozwoli Pan, że użyjemy w przyszłości :)
  • @NOWY123 To o czym piszesz to żaden wybór. Cały czas zarobione przez nas pieniądze musimy...
  • @NOO KELA Ameryki nie odkryła. U nas to już było w postaci: czy się stoi czy się leży, dwa...

Tematy w dziale