YT,  Szymon Hołownia: Szymon jest łasuchem - Urszula Brzezińska- Hołownia Q&A - Wieczorne rozmowy #26.
YT, Szymon Hołownia: Szymon jest łasuchem - Urszula Brzezińska- Hołownia Q&A - Wieczorne rozmowy #26.
mannet mannet
359
BLOG

Jak wygrać z Rafałem Trzaskowskim w I turze wyborów prezydenckich?

mannet mannet Wybory Obserwuj temat Obserwuj notkę 9

Urszula Brzezińska-Hołownia
vs
Rafał Trzaskowski

*
Inspiracja:

Urszula Brzezińska-Hołownia, żona Szymona, odpowiada na pytania widzów (link).

"Urszula Brzezińska-Hołownia Zwierzchnikiem SZ RP - 2025 r."

*

imageW tym ułożeniu Rafał Trzaskowski (link) to bardzo mocny kontrkandydat. Ponadto sondaż niech będzie postawiony tu w tej idei taki, że w I turze wygrywa wybory prezydenckie pani Urszula Brzezińska-Hołownia. Zatem jak pozyskać głosy wyborców, m.in. PSL-u i PiS-u?
Jednak wcześniej trzeba by zdobyć zaangażowanie partii Polska 2050. Musiałby się w niej narodzić start-up idei. I uzyskać zainteresowanie grupy przyjaciół w pracy zawodowej - pani Urszula Brzezińska-Hołownia wspomina coś co stanowi ważną przesłankę - potrafi pracować w zespole podejmującym wykonanie zadania. Zatem również tak sprawny zespół musiałby być w cywilu, czyli w profuturo Kancelarii Prezydenta RP.

W domenie elektoratu to może się okazać zaciekła konkurencja w opiniach wyborczych kobiet i mężczyzn.

*

Pozyskanie PSL-u:
"Siły Zbrojne Rzeczypospolitej to jest gwarancja naszego bezpieczeństwa. Wszystkim żołnierzom Wojska Polskiego, w każdym zakątku na terytorium naszej Ojczyzny i poza jej granicami, dziękuję za Wasz patriotyzm, za miarę Waszego patriotyzmu. To jest niezwykłe oddanie dla Ojczyzny, to jest coś, za co każdy z nas, każdy Polak, każda Polka jest Wam wdzięczna. Dziękuję za to, że służycie w Wojsku Polskim - niezależnie w jakim stopniu, niezależnie na jak ważnym odcinku – każdy jest ważny. Nie ma nieważnych. Mundur żołnierza Wojska Polskiego jest święty" – powiedział wicepremier Władysław Kosiniak – Kamysz (link) podczas uroczystości objęcia obowiązków na stanowisku ministra obrony narodowej.

*

Pozyskanie PiS-u:
W tym scenariusz pytanie do pani Urszuli Brzezińskiej-Hołowni w idei osoby kandydującej na prezydenta RP:

Czy jest pani za budową 300 tys. SZ RP w ramach NATO w idei "mniejszej wersji US Army"?

Załóżmy, że odpowiedź sprawiłaby, że pani Urszula Brzezińska-Hołownia byłaby również kandydatem wyborców w domenie PiS-u.

*

Jakie inne pytania i jakie odpowiedzi dałyby przewagę nad Rafałem Trzaskowskim? Co w tym wirtualnym scenariuszu jeszcze można by dołożyć, aby pani Urszula Brzezińska-Hołownia wygrała wybory prezydenckie w 2025 roku w I turze?


mannet
O mnie mannet

Blog: "Ułożenia" - sztuka to fizyka bez matematyki. * W przyrodzie są tylko dźwięki i więcej nie ma w naturze muzyki. Talent nie pochodzi z tej Ziemi. * Monter ułożeń niemożliwych [ komentarze ].

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka