Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
265 notek
101k odsłon
Koncepcja wstąpienia Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych

Koncepcja wstąpienia Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych

"Zdjęcia z teleskopu Webba przypominają światu, jak wielkich rzeczy może dokonać Ameryka" - powiedział prezydent Biden. Teleskop Jamesa Webba to najpotężniejszy teleskop kosmiczny, jaki skonstruowano w świecie. Jego budowa kosztowała około 10 mld dolarów. Zatem wobec tej kosmicznej idei jaką skalą w scenariuszu demokracji byłaby koncepcja wstąpienia Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych?

Polski interes w idei wstąpienia Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych

Pojawia się coraz więcej idei przyszłości związanych z Ukrainą. Ukraina jako Małorosja. Ukraina podzielona na wschodnią i zachodnią. Ukraina w Unii Europejskiej. Ukraina jak Szwajcaria. Federacja polsko-ukraińska. W nawiązaniu do tych scenariuszy praktycznie w internecie odbywa się ciągła konferencja nt. "Ukraina profuturo". Od frontu dyskusja w domenie polityki historycznej, a z drugiej strony współczesne interesy gospodarcze i "duch teologiczny".
Anonymous - energetyczna wiadomość z przyszłości

Anonymous - energetyczna wiadomość z przyszłości

Mamy to! Oczekujcie. Nadejdzie czas. Ukażemy światu. Jak uzyskać dostęp w naturze do darmowego nieograniczonego źródła ekologicznej energii dla wszystkich niezależnie od klimatu i pogody. Uczynimy wyzwanie dla biurokracji naukowej, urzędom patentowym oraz giełdom paliw i energii. Wyzwolimy kreatywność inwestorów.

Idea energetyczna w Niemieckim Urzędzie Patentowym

Wieść się niesie w internecie o rosnących obawach Niemiec przed zimą z powodu możliwości braku energii w wyniku wstrzymania dostaw gazu ziemnego z Rosji. Zatem będzie impet czy apatia idei energetycznej w Niemieckim Urzędzie Patentowym? Nie ma takiej polityki, która byłaby silniejsza od fizyki. Jednak fizyków w Niemczech nie brakuje.

Maria Zacharowa vs. Garri Kasparow

Jak wyglądałaby wirtualna gra słów pomiędzy Marią Zacharową i Garrim Kasparowem? "Rzeczywistość wirtualna (ang. virtual reality), fantomatyka – obraz sztucznej rzeczywistości stworzony przy wykorzystaniu technologii informatycznej. Polega na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Może on reprezentować zarówno elementy świata realnego (symulacje komputerowe), jak i zupełnie fikcyjnego (gry komputerowe science-fiction)."