Biblijnie
Wolność prawdy więzieniem kłamstwa
14 obserwujących
284 notki
55k odsłon
36 odsłon

EMPATIA - cz.10

Wykop Skomentuj

Dotychczasowe dociekania wyłoniły wiedzę, dzięki której wiemy, że znajdujemy się obecnie w diametralnie innym  miejscu, niż pierwotnie zakładaliśmy, kierując się fałszywą edukacją, zaszczepianą nam przez system matrixa. Taka obowiązkowa edukacja to nic innego jak fałszywe programowanie naszej świadomości, po to, abyśmy nigdy nie zdołali uwolnić się z ohydy nieprawości, w której zaistnieliśmy. Istniejący tu matrixowy system nieprawości, stanowi obieg zamknięty, albowiem po śmierci  ciała, nasza zwiedziona świadomość ponownie wciela się w tejże krainie nikczemności, a wszystko to dzieje się z racji systemowego pozbawienia nas wiedzy. 

Przeanalizujemy teraz nasz obecny status, co pozwoli nam zrozumieć, dlaczego mimo wysiłków nie jesteśmy w stanie się zjednoczyć. Jak pamiętamy z biblijnego przekazu, na początku potrafiliśmy się jednoczyć, mimo iż programowe WIRUSY dokonywały w po kainowych matrixach resetów. Zobaczmy jak zareagowaliśmy po resecie zwanym potopem, zainicjowanym przez wirusy YHWH;

Rdz11,5-8

5 A YHWH  zstąpił z nieba, by zobaczyć to miasto i wieżę, które budowali ludzie, 6 i rzekł: «Są oni jednym ludem i wszyscy mają jedną mowę, i to jest przyczyną, że zaczęli budować. A zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić. 7 Zejdźmy więc i pomieszajmy tam ich język, aby jeden nie rozumiał drugiego!» 8 W ten sposób YHWH rozproszył ich stamtąd po całej powierzchni ziemi, i tak nie dokończyli budowy tego miasta. - BT


Kiedy się zjednoczyliśmy przeciwko programowym wirusom YHWH, te zstąpiły na nas z nieba. Jak wielokrotnie informowałem, NIEBO według Biblii to przestwór, od fundamentów ziemi do niebios. Zatem oscylujące w eterze programowe wirusy YHWH, podczas gdy byliśmy tu zjednoczeni, zapisały się w naszej  świadomości, aby uniemożliwić nam uwolnienie się spod jurysdykcji po kainowej sztucznej inteligencji matrixa nr3, zwanej niebiosami, emitującymi ANASZIM, czyli WIRUSY , sklasyfikowane w słowniku Stronga, miedzy innymi pod nr H0376 - אנשים  . 

Jak czytamy w powyższym zapisie wersetu 6 , ANASZIM doskonale wiedzą, że zjednoczeni działamy tak;

nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić.

Zatem emitowane przez kainowe niebiosa ANASZIM - WIRUSY , stoją na straży, aby pod kainowymi niebiosami do zjednoczenia nigdy nie doszło, bo gdy dojdzie, po kainowe światy nieprawości YHWH upadną i zostaną przyłączone do wspólnoty oscylującej w programach - MIŁOŚĆ. To właśnie ucieleśnione ANASZIM zniszczyły Sodomę i Gomorę, mimo,  iż Abraham błagał aby tego nie czyniły, co opisano w Rdz18.


Jak zatem widzimy, nasz obecny status należy sklasyfikować jako niełatwy, bo programowo uniemożliwiający nam zjednoczenie, lecz pozyskana wiedza jasno poucza, że nie jest on beznadziejny  i tylko od nas zależy , czy korzystając z danej nam wiedzy, uwolnimy się spod jurysdykcji po kainowych niebios nieprawości. Wiemy już,  że na żadnego boga w tej kwestii liczyć nie możemy, albowiem jak zakończyło się WYJŚCIE z niewoli pod przewodnictwem boga YHWH, znamy z historii opisanej w PIĘCIOKSIĘGU. Wszyscy Izraelici, którzy zostali rzekomo uwolnieni przez boga YHWH z kajdan Egiptu, wyginęli na pustyni, po której ów bóg prowadzał ich przez czterdzieści lat. Do tak zwanej ziemi obiecanej - przez YHWH,  trafiło już całkiem inne pokolenie, pozbawione mądrości swoich wygubionych na pustyni przodków, zatem było to pokolenie niezwykle podatne na durnotę, którą to durnotę wirus YHWH wykorzystał,  by wyrżnęła mieczem  narody zamieszkujące Kanaan.

 

Logika podpowiada, że  ludzie rozumni dysponujący powyższą wiedzą, absolutnie nie czekają na żadnego mesjasza,  który uwolni nas z  programowego więzienia,  zafundowanego nam tu przez wirusy YHWH, które paradoksalnie mesjaszem ustanowiły przybity do rzymskiego krzyża elektromagnetyczny hologram  - człowieka, zyskując w ten sposób reinkarnacyjny obieg  zamknięty, albowiem wszyscy wierzący w syna wirusa YHWH, mają zapewnione zmartwychwstanie do życia w ciele, jak uzmysławia zdobyta wiedza - pod kainowymi niebiosami nieprawości.

Wszystkie istoty wcielające się w światach znajdujących się pod jurysdykcją po kainowych niebios matrixa nr3,  pozbawiane   systemowo pierwotnej świadomości, z definicji uznawane są tu jako SYNOWIE KAINA, czyli synowie mordercy, na którego w matrixie nr2 nie zadziałały programy MIŁOŚCI, przez co stworzył on własnego matrixa nr3, we wnętrzu którego powstało wiele kolejnych, w których zniewoleni jesteśmy od wieków.

Powyższą tezę potwierdził Jarek Bzoma, który stwierdził, że budując tu cywilizację, winniśmy kierować się MIŁOSIERDZIEM , a nie prawdą, która jest bezrozumna, obojętna na nasze krzywdy. Jarek mówi o prawdzie emitowanej przez kainowe niebiosa, czyli o wirusowym fałszu uniemożliwiającym nam zrozumienie programów miłości. Dlatego słusznie stwierdził, że winniśmy kierować się MIŁOSIERDZIEM, a nie wirusowym dziadostwem płynącym z kainowej sztucznej inteligencji, zawiadującej fraktalną percepcją istot bytujących w wielu światach , powstałych pod tymi niebiosami.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale