14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
120 odsłon

Tak krótko i na temat:

Wykop Skomentuj3

Świetny występ młodziutkiej Wiktorii Gabor w Gliwicach!
No, to mamy dwa diamenty na skalę międzynarodową polskiej muzyki rozrywkowej, które ujawniła nam organizowana w Polsce, w Gliwicach Eurowizja Junior - 2019!
Świetna piosenka, świetnie zaprezentowana przez świetny występ Viktorii Gabor i jej tancerzy, okazała się strzałem w 10 Eurowizji Junior - 2019!
Polska reprezentowana przez świetne Polki; dwa razy pod rząd zdobyła w Eurowizji Junior pierwsze miejsce, czym ustanowiła rekord sukcesów, tj: Roksany Węgiel w roku 2018 i teraz Wiktorii Gabor w 2019, a co będzie w roku 2020 na Eurowizji Junior – 2020 prawdopodobnie też w Polsce?!
Tak się zastanawiam;
kto teraz te dwie świetne, utalentowane dziewczyny ma chęć skrzywdzić, by tylko napełnić swoje prywatne konta bankowe?!
Roksanę Węgiel już się kojarzy z piosenką śpiewaną w reklamie; mam nadzieję, że rodzice Viktorii Gabor do takiego wygłupu swojej córki nie dopuszczą.
Wykorzystywanie takich młodziutkich, utalentowanych piosenkarek w reklamach, sprowadzi te dziewczyny do miejsca, z którego wystartowały - czyli do; uda się, albo się nie uda!
Najczęściej takie piosenkarki w służbie reklam marnie kończą i to nie tylko w Polsce!
Dziewczyny;
pieniądze z reklam, to bardzo zły pomysł - więc, nie idźcie tą drogą, jak chcecie być naprawdę kimś w świecie światowej muzyki rozrywkowej!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura