14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
171 odsłon

Jasny gwint;

Wykop Skomentuj4

 uśmiałem się z samego rana do łez, słysząc te bzdury senatora Grodzkiego z PO-KO, który znowu błysnął, jako ja-Senat RP!

Otóż: Senat RP – Grodzki, spotyka się z panią Nancy Pelosi przewodniczącą Izby Reprezentantów USA, która przyjeżdża do Polski, by złożyć kwiaty w niemieckim obozie masowej zagłady Auschwitz-Birkenau.
Jednak senator Grodzki z PO-KO, nie uświadomił Polaków, że Nancy Pelosi, to typ: KOD-ziary, która od 2,5 roku prześladuje Prezydenta USA Donalda Trumpa (przyjaciela patriotycznej Polski i Polaków), wszczynając przeciwko prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi, tkz; impeachment!
Obecnie; senator Grodzki Polakom wciska, że razem z Nancy Pelosi zacisną więzy miłości pomiędzy USA i Polską – więc pytam, jakim cudem?!
Łgarstwo senatora z PO-KO Grodzkiego ma podnieść rangę tego spotkania tylko, że pani Nancy Pelosi ma taki sam wpływ na politykę zagraniczną USA, jaki ma w Polsce senator Grodzki – czyli?, żadnego!
Pani Nancy Pelosi, kultywująca styl; amerykańskiej KOD-ziary, rości sobie PRAWA, jakie jej w USA nie przynależą, tak samo, jak nawiedzonemu senatorowi Grodzkiemu z PO-KO w Polsce, ponieważ polityka zagraniczna, to nie ich działka, tylko rządów obu krajów, lub ich przedstawicieli, do których; ani Nancy Pelosi, ani senator Grodzki z PO-KO, nie należą!
Senator Grodzki swoim publicznym zachowaniem i wypowiedziami w mediach; przekracza granicę absurdu, i dobrego smaku; hańbiąc tym też, strukturę władz państwa polskiego na arenie międzynarodowej!
Senator Grodzki z PO-KO, by Polaków pocieszyć – zaznacza; "o to spotkanie ze mną poprosiła sama pani Nancy Pelosi", która jest zdaniem opętanego manią wyższości senatora Grodzkiego; drugą najpotężniejszą osobą w świecie po kanclerz Niemiec Angeli Merkel - pajac.
A prawda jest taka – moim skromnym zdaniem, że drugą najpotężniejszą osobą na świecie, nie jest Amerykanka: Nancy Pelosi, tylko bardzo młoda Szwedka; autorytet z dziedziny ocieplającego się klimatu: Greta Thunberg z zaburzeniami nadpobudliwości - ADHD.
Panie senatorze Grodzki z PO-KO - domniemany oszuście, litości; kończ waść tą swoją błazenadę w mediach i wstydu oszczędź; sobie, rodzinie, i nam – polskim patriotom!

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale